Design wnętrz

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Design wnętrz

Post autor: Perseuko »

Cześć, chciałbym zmienić design wnętrz w swoim domu. Szukam więc jakiegoś sprawdzonego architekta wnętrz. Macie jakieś propozycje? Sporo dobrego w internecie czytałem na temat tego studia https://www.bohostudio.pl/ . Rzeczywiście warto się na nich zdecydować? Koniecznie dajcie znać co myślicie na ten temat, będę mega wdzięczny za pomoc!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Paulina
Posty: 220
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Design wnętrz

Post autor: Paulina »

Moim zdaniem bardzo ważny jest odpowiedni dobór kolorów farb na ściany. Jest taka aplikacja dulux na telefon, która pomaga w ich dopasowaniu ;) Tak więc jeśli nie wiecie, na jakie kolory się zdecydować w Waszym domu lub mieszkaniu, to polecam z niej skorzystać ;)

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Design wnętrz

Post autor: zonia »

a oswietlenie jakies masz na oku?? elampy/pl/ tu masz swietnie wyposazony sklep, wiec gdyby cos, to na pewno uda sie znalezc jakas oryginalną lampę w dobrej cenie

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Design wnętrz

Post autor: kasiunia »

Co zrobić by wnętrza naszego domu czy mieszkania wyglądały atrakcyjnie. Przy najbliższym remoncie w salonie zastosuj beton architektoniczny - to ostatni krzyk mody. Wcale tez nie musisz pozostawać przy szarym kolorze betonu - bo można go malować. Trzeba tylko używać specjalne farby do betonu architektonicznego , to zapewni nam maturalny wygląd we właściwym wybranym przez nas kolorze.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Design wnętrz

Post autor: lunko »

Design moich wnętrz to głownie styl industrialny, taki lubię. Jak ktoś z was też chce taki mieć to ten notodo/pl/stoliki-kawowe-industrialne sklep ma fajne meble i dodatki ręcznie robione właśnie takie. Warto zapoznać się z ofertą na pewno.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Design wnętrz

Post autor: karamba »

W sumie ja to mam ogólnie nie do końca zaplanowane to, jak ma wyglądać mieszkanie. Na pewno inspiracji na łazienki małe nowoczesne szukam, bo nie mam miejsca na coś większego. Jeśli macie jakieś podpowiedzi, będę na pewno zobowiązana, sporo mi to pomoże, serio, serio.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Design wnętrz

Post autor: Prywatka »

Klimat i styl mieszkania, tworzą meble,chcąc w swoich wnętrzach stworzyć miłą, ciepłą atmosferę, a zarazem otaczać się meblami solidnie wykonanymi, warto zajrzeć do oferty sklepu MSC Meble. Oferują szeroki wybór mebli do każdego z pomieszczeń, do sypialni, jadalni,pokoju młodzieżowego czy biura. Można wybierać spośród wielu mebli tapicerowanych msc-meble/com/pl/kanapy-tapicerowane/ które obecnie są uznawane za najbardziej eleganckie,posiadające oryginalny design nadający wnętrzom blasku i klasy.