gdzie kupić lampę wiszącą?

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: marysia »

Z mojej strony mogę polecić Ci ten sklep ornali/com/pl/c/Lampy-sufitowe/37 z lampami. Cenny są bardzo atrakcyjne, wybór duży, a jakość wysoka. Myślę, że spokojnie znajdziesz coś co będzie pasowało do Twoich czterech ścian. Osobiści waham się pomiędzy trzema modelami :)

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: armonia »

Osobiście polecam sprawdzić sobie ofertę sklepów internetowych, jest zdecydowanie szerszy wybór. Ja właśnie żyrandole do mieszkania zamawiałam online i bardzo zakupu jestem zadowolona. Pasują idealnie :)

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: masala »

Postaw także na eleganckie dodatki do domu. Co powiesz na przykład na oryginalne lampy? W sklepie online Maco Design widziałam ostatnio takie rozwiązania jak lampa wisząca biała: macodesign.eu/pl/p/Lampa-wiszaca-Lyra-biala-Macodesign-/3054 . Myślę, że spodobają Ci się takie propozycje.

lunko
Posty: 770
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: lunko »

A na taras gdzie ja dostanę stylowe lampy? Bo poszukuję aktualnie, robić będę jego remont, zmieniam meble i dodatki. Kuzynka tutaj gardenspace/pl/lampy-tarasowe-stojace zamawiała do siebie i przyznam że podobają mi się też te ich lampy. A wy co o nich sądzicie?