gdzie kupić lampę wiszącą?

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: rooty »

Hej! Ostatnio sporo zastanawiam się nad kupnem lampy wiszącej tylko kompletnie nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Macie może jakieś swoje ulubione i sprawdzone propozycje? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://www.lights.com.pl/Lampy-wiszace-zyrandole-244k/ . Co o niej powiecie? Może ktoś już korzystał z ich oferty? Z tego co widzę to mają oni dość szeroki wybór lamp. Warto się zdecydować? Dajcie znać.
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Awatar użytkownika
paffko
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:08 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: paffko »

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Niestety Ci nie pomogę...
"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna."

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: Zafira »

Mnie interesują nowoczesne lampy wiszące i właśnie takie będę chciała kupić do naszego mieszkania. Doskonale podkreślą obecny charakter naszych wnętrz. Będą idealnym uzupełnieniem umeblowania i stanowić oryginalną ozdobę. Kształty są różnorodne i odcienie także. Jeszcze nie wiem, czy wybiorę jasne, czy ciemne, ale z pewnością zamówię w tym Salonie z Lampami.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: Lucy »

Jeśli szukasz oryginalnego oświetlenia, to odradzam szukanie lamp w sklepach sieciowych. Ja stawiam na mniej znane sklepy. Niedawno przez przypadek znalazłam taką lampę wiszącą candellux/com/pl/pl/products/lampa-sufitowa-candellux-nexit-10-66800-plafon-24w-led-ip44-chrom-granila-3000k-9036.html. Jest oryginalna, ale modna. Na pewno szybko nie wyjdzie z trendów. Myślę, że łatwo można dobrać do niej modne dodatki.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: Arkadiusz1 »

To już bardzo indywidualna rzecz, gdyż wszystko zależy od Waszego gustu i upodobań. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego, to dobrym pomysłem mogłaby się okazać taka lampa do szynoprzewodu kupujledy/pl/pl/20-na-szynoprzewod Moim zdaniem jeśli odpowiednio ją wykorzystacie, to będziecie w stanie uzyskać niesamowity klimat w każdym pomieszczeniu.
Tekst sponsorowany

lunko
Posty: 749
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: lunko »

Ja też teraz poszukuję lampy wiszącej ale do mojego ogrodu jako dodatkowe oświetlenie. Tutaj oltre/pl/t/sto%C5%82y-technorattan zamówiłam już stół i do niego dobrać muszę krzesła i właśnie oświetlenie. Tak aby całość aranżacji do siebie pasowała stylowo.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: walicja »

Witajcie. Zastanawiam się nad tym czy by nie wymienić w naszym domu lampy wiszące. Dlatego też zanim dokonam jakiegoś wyboru chcę znaleźć jakiś dobry i zarazem konkretny wybór w lampach. I tak też podczas rozmowy z koleżanką dowiedziałam się, że tutaj sklep.emibig/com/pl/kategoria-produktu/lampy-sufitowe/ bez problemu znajdę wiele ciekawych nowoczesnych lamp sufitowych.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: masala »

Warto w tym celu zajrzeć do sklepu internetowego Elampy: elampy/pl/lampy-do-przedpokoju . Tam znajdziecie wiele modeli lamp - zupełnie innych niż te dostępne w znanych sieciówkach. W ich ofercie można znaleźć zarówno lampy nowoczesne, jak i klasyczne. Z pewnością spodobają się Wam.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: Molly »

A w Candellux patrzyłaś? Piękne lampy mają. I bardzo duży wybór. Gdybym miała zaproponować coś konkretnego to byłby to ten model candellux/com/pl/pl/products/lampa-sufitowa-czarno-zlota-dymiona-5xe27-unica-33-00880-72015.html . Dymione szkło + czarno-złote elementy. Piękna, stylowa i w każdym pomieszczeniu będzie dobrze wyglądała.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: gdzie kupić lampę wiszącą?

Post autor: kasjuszka »

Podrzucam namiar na fajny sklep elampy/pl/ :) znajdziesz u nich z pewnoscia wiele ciekawych propozycji