Budynek biurowy

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Budynek biurowy

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli planujecie budowę budynku biurowego, który może być najważniejszą wizytówką przedsiębiorstwa to mogę polecić usługi building4you/pl/budynki-biurowe.html, gdzie zajmują się kompleksowo budowaniem obiektów biurowych i usługowych.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Budynek biurowy

Post autor: kasjuszka »

z tego co zauwazylam, to w wiekszosci budynkow biurowych są windy :) gdyby ktos potrzebowal namiaru na firme, ktora to ogarnia, to podrzucam liftlodz/pl/ dla nas zrobili bardzo fajny projekt

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Budynek biurowy

Post autor: mirka00 »

Ja ostatnio wpadłam na pomysł, aby budując swój dom dorobić do niego kilka pokoi, tak abym mogła mieć biuro w domu. Projekt wybrałam taki mgprojekt/com/pl/ambitny-2. Podoba się ? Tylko zanim go zamówię zapytam się, czy dorobią mi do niego dodatkowe kilka pomieszczeń do pracy. Co myślicie?

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Budynek biurowy

Post autor: MaryAnn84 »

Z pewnością urządzenie biura to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Trzeba poświęcić na to sporo czasu, żeby wszystko do siebie dopasować. Ważny jest chociażby wybór odpowiedniego materiału na podłogę. Według mnie w tej roli najlepiej sprawdzają się wykładziny - matrax/pl/ Można postawić na klasyczną dywanową czy z pcv. Każda z nich świetnie się spisze w tego typu obiektach. Wykładziny nie tylko dobrze się prezentują, ale także łątwo zadbać o ich czystość. A czysta podłoga na pewno dobrze świadczy o każdym biurze i sprawia, że bardziej komfortowo się w nim przebywa.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Budynek biurowy

Post autor: Wajkud »

Jestem właścicielem dużego biura - zatrudniam około 30 pracowników. Ostatnio zaczęli się skarżyć, że światło słoneczne przeszkadza im w pracy w przypadku bardzo słonecznych dni. Postanowiłem zakupić żaluzje pionowe ze strony https://anwis.pl/pl/zaluzje-pionowe i przyznam, że sprawdzają się znakomicie. Wyglądają bardzo ładnie i były w bardzo dobrej cenie.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Budynek biurowy

Post autor: marysia »

Powinniście podjąć współpracę z firmą sprzątającą, która będzie odpowiadać za czystość w budynku. Ponadto, warto równie wziąć pod uwagę ozonowanie pomieszczeń. I tutaj mogę polecić firmę Airozone, z ktorej to usług nie tak dawno sama miałam okazję skorzystać. To profesjonaliści w swoim fachu.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Budynek biurowy

Post autor: gbasia1 »

Budując budynek biurowy warto zainwestować w okna najwyższej jakości ;) Uważam, że dobrym rozwiązaniem są okna aluminiowe bo są one wytrzymałe na warunki zewnętrzne, nie wymagają konserwacji i są łatwe w czyszczeniu :) Firma Debesto ma bardzo bogata ofertę :) Zerknijcie debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ :)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Budynek biurowy

Post autor: lunko »

Jeśli wybieracie okna, to warto porównać kilka ofert. Spójrz sobie na okna firmy Drutex. Mają w swojej ofercie przede wszystkim okna PCV. Bardzo starannie wykonane, w oparciu o wysokiej jakości materiały i elementy. Duży wybór modeli, wzorów i kolorów. Cena, jak za taką jakość - bardzo korzystna.