Aranżacja tarasu

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Aranżacja tarasu

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli chcecie zaaranżować swój taras to polecam zapoznać się z ofertą fabrykatarasow/pl/deski-kompozytowe-wpc/, gdzie znajdziecie deski kompozytowe WPC, które będą idealnie nadawać się do przestrzeni tarasowej.

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: Drzazga »

Ja bym chciała mieć taras, taki bardzo staropolski, bo i dom wewnątrz jest w takim stylu, na razie mam zamówione drewniane ławy, takie jak ze skansenu. Dookoła tarasu zaplanowałam polskie kwiaty, wyszukałam w sklepie Legutko bardzo ciekawe kolory słoneczników kwiatowych. esklep.legutko/com/pl/kwiaty-polskie/2931-kwiaty-polskie-slonecznik-ozdobny-amor-arnold-5903837170920.html

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: lunko »

A na tarasie jakie rośliny mi polecacie postawić? Bo znalazłem ten ale24/pl/2018/12/06/czym-jest-integrowana-ochrona-roslin/ artykuł o integrowanej ochronie roślin i chcę ją u siebie wprowadzić. Miałem już rośliny w ogrodzie ale niestety choroba je dopadła i zmarniały, teraz nie powinny z tą ochroną.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: mirka00 »

A czy jest sens kłaść coś takiego jak stara cegła na ścianę , ale od zewnątrz? Wiecie coś może? W sumie wiele osób mi mówi o tym, czy o tamtym, ale ja w sumie nie wiem, co mam dobrać. Fajnie, jeśli mi coś zasugerujecie, to zawsze bedzie lepsze, niż kombinowanie w ciemno. To jakże to tak, pomożecie?

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: Maczko0 »

Niby to mały szczegół ale warto sobie na sklepdaglezja/pl/blog/ktory-pistolet-do-weza-ogrodowego-wybrac poczytac o doborze pistoletu do węża bo dzięki temu będzie się o wiele lepiej pracować i dbać o rośliny

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: karamba »

Nie miałam wcześniej doświadczeń, które pozwalałyby mi ogólnie sprawdzać, jakie tarasy można zrobić. Jednak dziś otworzyło mi się niebo i wiem, że mam szansę. Pytanie tylko, co zrobić i jak to zrobić. Macie jakieś podpowiedzi dla mnie? Na pewno musicie podawać pomysły na taras w szeregowcu.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Aranżacja tarasu

Post autor: zonia »

Na zadnym tarasie nie moze zabraknac ladnego oswietlenia :) fajny wybor roznego rodzaju lamp zewnetrznych jest tutaj elampy/pl/lampy-zewnetrzne :) w wolnej chwili warto sobie poprzegladac :)
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/