Wygląd domu.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Wygląd domu.

Post autor: mirka00 »

Jak chcielibyście, żeby wyglądał Wasz dom? Macie może na takie koncepty jakieś pomysły? Coś wam się szczególnie upodobało? Ja się właśnie zastanawiam, czy nie wybierać czegoś takiego jak cegły z rozbiórki . Wiem, że z tym można przepięknie pokój, albo salon urządzić. No i raczej niczego więcej mi nie będzie potrzeba.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wygląd domu.

Post autor: lunko »

Aby dom prezentował się dobrze, należy go sprzątać dobrymi jakościowo środkami czystości. Tak samo sprawa wygląda w przypadku ubrań. Dlatego właśnie rozglądam się za płynem do płukania. Całkiem ciekawą ofertę udało mi się znaleźć tutaj: sklep.clovin/com/pl/plyny-do-plukania . Wybór płynów jest dobry, a ich ceny rozsądne.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Wygląd domu.

Post autor: zonia »

No ja na przykład totalnie nie wyobrażam sobie domu bez pięknego,dużego, drewnianego tarasu. Jeśli podzielacie moje zdanie i również szukacie takich rozwiązań, to podrzucam namiar na dobrą firmę pkconstruction.eu . Można spokojnie im zaufać i zdać się na ich bogate doświadczenie. Do projektu tarasu podchodzą z pełnym zangażowaniem tak samo zresztą, jak do prac wykonawczych. Korzystają tylko z dobrej jakości materiałów, a na swoje tarasy dają aż 3 lata gwarancji.
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wygląd domu.

Post autor: Paulina »

A gdzie kupowaliście farby do pomalowania elewacji domu? Ja ostatnio widziałam, że niedrogo można takie farby zamówić na przykład w sklepie internetowym strefabudowy/com/pl/elewacja. Może ktoś z Was miał już możliwość korzystać wcześniej z jego oferty?

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wygląd domu.

Post autor: kasiunia »

To jak będzie wyglądać nasz dom zależy przede wszystkim od projektu budowlanego.Z pewnością macie jakąś wizję tego jak ma wyglądać wasz dom więc szukajcie takiego projektu, który będzie się wpisywał w te wyobrażenia.Nie musicie przy tym godzić się na żadne kompromisy bo dobrych projektów budowlanych jest na prawdę dużo, trzeba je tylko znaleźć. Spójrzcie na ten projekt - mgprojekt/com/pl/dom-na-przytulnej-3 ,tego własnie szukaliśmy, niewielki metraż i świetny układ pomieszczeń mieszkalnych - oto jego atuty.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Wygląd domu.

Post autor: zonia »

Nie zapominajmy, że bardzo ważne jest również wnętrze domu i jego urządzenie tak, aby nam pod każdym względem odpowiadało i cieszyło oko. Jeśli planujecie w swoich domach podłogi w postaci parkietów, to warto się zapoznac z ofertę tej firmy parkietypetlak/pl , bo robią naprawdę dobrą robotę i wszystko z wysokiej jakości produktów, a nie jakieś byle co. Ogólnie moim zdaniem, jesli cenimy sobie jakość i trwałość, to trzeba wybierać tylko te sprawdzone rozwiązania.
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wygląd domu.

Post autor: marysia »

Skoro mowa o domu, to powiedzcie mi, gdzie najlepiej kupić krzesła do salonu tapicerowane ? Byłam w kilku pobliskich salonach meblowych, ale jakoś szczegolnie nic nie wpadło mi w oko. Dlatego rozważam zakup mebli przez internet.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Wygląd domu.

Post autor: paulinajacka »

Dobór odpowiedniego projektu powinno być sprawą priorytetową. Jeśli marzy wam się dom, który będzie otwarty na ogród to musicie przeczytać artykuł Dom Y – otwarty na ogród. Dowiecie się więcej na temat tego projektu, który być może okaże się dla was tym wymarzonym. Pamiętajcie, że warto w pewnych kwestiach zaufać profesjonalistom, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w tej tematyce.
paulina modra

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wygląd domu.

Post autor: farah557 »

Bardzo popularne w mieszkaniach są żywe rośliny doniczkowe. Sama mam sporą kolekcję, którą co jakiś czas uzupełniam o jakiś egzotyczny okaz :) moim ostatnim nabytkiem jest męczennica passiflora. Jest to piękna roślina, która nie jest kłopotliwa w pielęgnacji. Więcej na jej temat przeczytacie w tym artykule kropkiikwiatki/pl/meczennica-passiflora-jak-uprawiac-rosline-w-domu%ef%bf%bc/.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Wygląd domu.

Post autor: karamba »

W sumie ja również chcę zadbać o coś, ale nie mam pewności, jak to powybieram, bo pomysłów jest mnóstwo. Na pewno sprawdzę dulux inspiracje i zobaczymy, co mi się spodoba. Może się okaże, że nic szczególnego, a może jednak wiele. Liczę, że to będzie idealne dla mnie.