Małe mieszkanie

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: karamba »

Mam nadzieję, że każdy ma swoje jakieś wymagania, ale jeśli szukacie większego mieszkanka, to wydaje mi się, że mikołajki apartament to coś, co nam będzie odpowiadać i Wam również. Okolica piękna, deweloper znany i polecany, a osiedle Pratum piękne. Myślę, że będziecie mega zadowoleni.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: lunko »

A w małym mieszkaniu to chyba jednak lepiej jest połączyć jadalnię z kuchnią prawda? Tutaj 4katy/com/pl/dom/jadalnia-czy-kuchnia-dowiedz-sie-ktora-mozliwosc-bedzie-dla-ciebie-lepsza znalazłem na ten temat artykuł i chyba tak zrobię. Bo nie mam za wiele opcji jeśli chodzi o jej osobne postawienie gdzieś.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: masala »

Właśnie poważnie rozważam zakup mojego nowego mieszkania. Zależy mi na tym, aby był to Lublin - dlatego biorę pod uwagę nowe mieszkania od dewelopera lublin: galadom/pl/ . Można tam obecnie znaleźć różne inwestycje w różnych lokalizacjach.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: armonia »

Taka inwestycja to dobra rzecz. Jednak jak kupić mieszkanie to tylko i wyłącznie od dewelopera. Z tego względu, że wybierając dewelopera mamy możliwość stworzenia mieszkania od podstaw według własnych projektów i upodobań. . Zerknijcie sobie np. na projekty mieszkań i osiedli u tego sprawdzonego dewelopera poznań https://agrobex.pl/ , świetne prawda?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: kasiunia »

Jeśli nie potrzebujesz większego mieszkania, to spoko , niech jest małe. Koszty jego utrzymania także cię mile zaskoczą. Na przykład koszty jego ogrzania albo ogrzewanie wody użytkowej. Do przygotowania ciepłej wody użytkowej najlepiej posłużyć się przepływowym podgrzewaczem wody, bo podgrzewamy tylko tę wodą jaką za chwilę będziemy potrzebować.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: łobuziak »

Też szukam mieszkania. Niedawno trafiłem na ofertę mieszkania na sprzedaż Mikołajki Mieszkania na nowoczesnym osiedlu, luksusowe. Położone w samym centrum Mazur u brzegów jeziora Tałty. Mam zamiar skontaktować się z deweloperem by poznać więcej szczegółów.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: marysia »

Generalnie to ja sama rozglądam się teraz za jakimś mieszkaniem dla siebie. Powiem wam szczerze, ze sprawdziłam wiele różnych inwestycji, ale tylko https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/o-inwestycji/ faktycznie przypadła mi do gustu. Dajcie znać, jeżeli macie jakieś opinie o tym deweloperze

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: minella »

Nowe mieszkanie mieszkanie w Krakowie od dewelopera to jest to o czym ja też myślę. Mam w planach zakup mieszkania na osiedlu Strefa Cegielnia bo tam okolica jest świetna dla miłośników jazdy na rowerze i biegania