Dekoracyjny beton

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Dekoracyjny beton

Post autor: Wajkud »

Witam! Tak jak w temacie. Szukam sprawdzonej firmy, która oferuje dekoracyjny beton. Znacie się na tym? Polecicie kogoś konkretnego? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej firmie https://www.jadar.pl/19-faq/61-beton-ar ... iczny.html . Może warto się na nich zdecydować? Co o tym sądzicie? Czekam na wasze odpowiedzi.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Dekoracyjny beton

Post autor: Paulina »

Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/tynk-dekoracyjny-wewnetrzny/6-55-tynk-dekoracyjny-beton-architektoniczny-luxmal-tg.html#/9-kolor-betontgluxmalwapien/12-wydajnosc-10m2 tynk dekoracyjny imitujący beton luxmal beton. Pomyślałam, że położenie takiego tynku na ścianę byłoby świetnym pomysłem na wnętrze w stylu industrialnym z wyjątkowym, niepowtarzalnym klimatem. A Wy co o tym sądzicie? Podoba się Wam takie wykończenie wnętrza?

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Dekoracyjny beton

Post autor: powder »

Również szukałem producenta wyrobów tytoniowych - sprawdziłem oferty wielu firm i najbardziej spodobały mi się produkty firmy Kost-Bet. Na stronie kostbet/pl/ możesz znaleźć wiele wzorów kostek dekoracyjnych - my osobiście zdecydowaliśmy się na kostkę Akropolis, która świetnie prezentuje się przed naszym domem. Mógłbyś powiedzieć, do czego dokładnie potrzebny jest Ci ten beton?

djonka
Posty: 249
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Dekoracyjny beton

Post autor: djonka »

A zajrzyjcie sobie na płyty betonowe łódź - oni maja szeroki wybor, a ceny bardzo w porzadku