odzież ochronna

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

odzież ochronna

Post autor: poranek »

Poszukuję dobrej jakości odzieży ochronnej i zależy mi na takiej bardzo dobrej jakości. Dlatego też przeszukuję w tym celu internet. Znalazłam ofertę tego sklepu bhp-gabi/pl/k1,odziez-robocza.html Sklep ten słynie z indywidualnego podejścia do każdego kupującego oraz tym że bardzo dobrze potrafią doradzić każdemu klientowi by kupił dokładnie taką odzież jaką potrzebuje do pracy. Kupowaliście już może tutaj?

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: odzież ochronna

Post autor: Maczko0 »

To pewnie przydada się wam też obuwie ochronne tychy jatex-bhp/pl/kategorie-produktow/buty-ochronne/ My u nich zamawiamy i naprawdę jakościowo świetnie wypadają na tle innych firm od których kiedyś kupowaliśmy

Paulina
Posty: 220
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: Paulina »

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, bardzo ważny jest również wybór odpowiednich butów roboczych. powinny być one idealnie dopasowane do stopy. Mogą to umożliwić specjalne, dodatkowe wkładki do takich butów. Na stronie internetowej demar/com/pl/blog/jakie-wkladki-do-butow-roboczych-wybrac/ możecie się nieco więcej na ich temat dowiedzieć, polecam ;)

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: mirka00 »

Wyposażenie pracownika w odpowiednią odzież ochronną dla mnie jest standardem, dlatego nie chcę tego zaniedbywać. Obawiam się tylko, co mogę jeszcze dodatkowo dokupić, by na pewno być przygotowanym w razie pożaru, czy wypadku losowego. Na pewno agregat gaśniczy , ale co jeszcze będzie potrzebne?

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: paulinajacka »

Na pewno zajrzyjcie na sklepbhpippoz/pl , gdzie znajdziecie między innymi kategorię z odzieżą ochronną. Potrzebujecie ubrań, rękawic czy może obuwia? Nie ma problemu, gdyż sklep jest naprawdę bogato wyposażony i co ważne w wysokiej jakości produkty. Podczas pracy najważniejszy jest komfort noszenia ubrań, dostosowanie ich do waszych ruchów czy warunków pracy. Wszystkie modele wyróżniają się wytrzymałością i trwałością, więc będzie to inwestycja na wiele lat.
paulina modra

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: Molly »

Wybór zależy od tego, jaką pracę się wykonuje. Widziałam,że obuwie i ubrania można dostać tutaj bhpnawigator/com/pl/ . Mają podobno bardzo dobrą jakość, ale ja zwróciłam też uwagę na to, że wybór jest spory, bo w jednym miejscu można kupić buty i kombinezony, ale też sprzęt do pracy na wysokościach, okulary ochronne czy maski chroniące drogi oddechowe.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: lola »

Dokładnie tak. Wszystko zależy od tego do jakiej firmy potrzebujesz odzieży. Tutaj pro-materials/pl/ bez problemu zamówisz profesjonalną odzież roboczą dla firm budowlanych, remontowych i magazynów. Jest w czym wybierać a jakosć jest bardzo dobra.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: lunko »

Nie ukrywam, że jak najbardziej interesuje mnie odzież ochronna robocza. Sprawdzałam różnego rodzaju propozycje, interesuję się różnego rodzaju ubraniami i możecie wejść sobie w tym celu na stronie https://tarwis.pl/odziez-robocza . Zerknijcie, jakie mają propozycje.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: rusinka »

Bardzo ważna jest taka odzież

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: odzież ochronna

Post autor: tomekkk »

Jeśli ktoś z was będzie szukał wytrzymałych i po prostu dobrych rękawic to warto zainteresować się tymi https://bit.ly/42fqcuX. W końcu są wykonane z trwałego nitrylu a chwyt jest mocny i stabilny.