Budowa domu

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Budowa domu

Post autor: karamba »

Cześć, właśnie podjęliśmy z mężem trudną decyzję o budowie domu. I SZUKAMY kogoś, dla kogo taka mała Kasia mgprojekt/com/pl/kasia-6 nie będzie wyzwaniem . Wielkopolskie, max lubuskie. Może jakieś polecenia się tu znajdą ?

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Budowa domu

Post autor: paulinajacka »

Nie znam, ale polecam również zapoznać się z firmą Skandhouse, która jest cenionym producentem domów budowanych w stylu skandynawskim. Na stronie skandhouse/pl/ możecie dowiedzieć się więcej o profilu ich działalności, która prężnie się rozwija. Zapewniają szeroki wybór projektów, które są bardzo funkcjonalne oraz zawsze istnieje możliwość modyfikacji do oczekiwań klienta.
paulina modra

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Budowa domu

Post autor: mirka00 »

A ja to będę raczej sprawdzać kleje do mat wyciszających bitmat/pl/kleje-i-akcesoria , ponieważ będziemy się wygłuszać. A tak na poważnie, to chcę, żeby w moim domu wszystko działało, jak należy, dlatego spróbujemy sobie wszystko przygotować dla pewnego komfortu mieszkania. Nie chcę słyszeć sąsiadów, ani nie chcę, żeby oni mnie słyszeli. Na pewno rozumiecie.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Budowa domu

Post autor: sprytna »

Faktycznie budowa domu to trudne zadanie. Dlatego ja zainteresowałam się ofertą tu cn-kaczmarek/pl/ to biuro nieruchomosci ma w swojej ofercie min gotowe domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie są podane dane kontaktowe, mam zamiar z nich skorzystać i zdobyć więcej informacji.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Budowa domu

Post autor: gbasia1 »

Dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie świadectwa energetycznego, które może wykonać efektywniej/pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne/, gdzie opracowują charakterystykę energetyczną, co może być przydatne przy ubieganiu się o pozwolenie na budowę.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Budowa domu

Post autor: agnieszka354 »

Podczas wykańczania domu warto wziąć pod uwagę zamontowanie odpowiednich urządzeń takich jak klimatyzator :) Super rozwiązaniem będą klimatyzatory ścienne, które możecie znaleźć na czystyklimat/pl/13-klimatyzatory-scienne, mają duży wybór urządzeń.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Budowa domu

Post autor: dorka4 »

Na pewno warto się rozejrzeć za dobrymi, ale niedrogimi materiałami budowlanymi, które można zakupić online. Tutaj budujmy.eu/pl/products/ceresit-cn-76-zaprawa-samopoziomujaca-od-4-do-50-mm-25-kg-174.html sobie zerknijcie. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że znajdziecie tam wiele ciekawych rozwiązań idealnie dopasowanych do swoich potrzeb.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Prywatka »

Zawsze budowa domu to ogromne wyzwanie,nawet gdy jest to projekt niewielki.O pewne produkty do nowego domu,warto zadbać dużo wcześniej.Ważne są okna,drzwi, ogrodzenia i brama,zamontowanie tych elementów powoli na złapanie oddechu,bowiem dom będzie już w stanie zamkniętym,a wszelkie prace będą mogły być prowadzone w jego wnętrzach.Dobór bram czy drzwi nie jest prosty,dlatego też warto zdać się na doświadczonego producenta Ekoplast
Oferuje on solidne okna,efektowne drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne,bramy garażowe ekoplast-group/com/pl/bramy/bramy-rozwierne/ rolety, żaluzje i moskitiery.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Budowa domu

Post autor: Maczko0 »

U nas budowa zakończona już na szczęście :) Fajnie wyszło no i super bo klimatyzacja katowice też genialnie się sprawdza, to była dobra inwestycja a firma airclean/pl/oferta/montaz-klimatyzacji-katowice/ nam to wykonywała

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Budowa domu

Post autor: poranek »

Chyba każdy kto się budował doskonale wie, że bardzo dużo różnych rzeczy jest do kupowania. A że ja akurat zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju drzwi zewnętrzne kupić to ciągle przeszukuję różne oferty. I tak też między innymi tutaj vrata/pl/k/drzwi-metalowe/ znalazłam bardzo fajne drzwi zewnętrzne lecz metalowe. I tak się zastanawiam czy jest to praktyczne rozwiązanie?