Budowa domu

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Budowa domu

Post autor: marlena »

Potrzebujesz gwoździe ocynkowane? A może inne? Sklep internetowy Gromaz sprosta wszystkim wymaganiom. W ofercie znajdziecie również akcesoria zbrojarskie, druty, kotwy do murłat, nakrętki, narzędzia i wiele innych. Wystarczy wejść na stronę internetową i przekonać się samemu.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Budowa domu

Post autor: marysia »

Widzę, że zastanawialiście się również nad wyborem bramy do swojego domu. Ja postawiłam na nowoczesne, automatyczne rozwiązanie i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że to był dobry wybór. Gdyby ktoś z was był ciekaw, to korzystałam z oferty novoferm/pl/ i wam też polecam. Mają szeroki wybór i bez problemu możecie liczyć na ich wsparcie.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Budowa domu

Post autor: lunko »

No ja do mojego domu który właśnie buduję szukam teraz okien. Solidne i energooszczędne są mi potrzebne, może wiecie gdzie takie zamówię? Tutaj okna-internorm/pl/produkty/okna?material=pcv widziałem ofertę i całkiem mają fajne ceny, opinie o ich oknach też są dobre.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Krecha »

Budowa domu to wbrew pozorom sporo nerwów :) Warto rozpocząć od szukania dobrego projektu. Moja siostra poleciła mi archido/pl/ . Moje serce skradł projekt Casablanca, który jest wprost doskonały dla mojej rodziny.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Budowa domu

Post autor: farah557 »

Budując dom, warto uwzględnić w jego projekcie sejf :) coraz częściej przechowujemy swoje oszczędności w domowym zaciszu, a dzięki dobrej jakości sejfowi możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych pieniędzy, czy kosztowności. Sama mam w mieszkaniu sejf kupiony w sklepie sejfexpert/pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Budowa domu

Post autor: mirka00 »

W sumie każdy z nas ma problemy pod względem tego, jak wybrać projekt domu. Po pierwsze, nie wiemy, do kogo się zgłosić. A ja mogę to wszystko bardzo łatwo uprościć. Dodam, że po prostu przekieruję Was na stronę mgprojekt/com/pl/albatros , gdzie macie po prostu pokazane różne projekty domu.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Budowa domu

Post autor: poranek »

No dobra jeśli już mowa o budowie domu to ciekawa jestem jakiego rodzaju okna wybraliście? Bo wiecie dla mnie ma to bardzo duże znaczenie jakiego rodzaju okna wybierzemy. Bo jednak okna dobrze jak są energooszczędne i ładnie się prezentują. I takie właśnie okna udało nam się znaleźć we firmie Drutex S.A. W kocu jest to bardzo znana i ceniona firma nie tylko w kraju ale także i w Europie.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Budowa domu

Post autor: marlena »

Jeżeli chodzi o budowę domu to warto również zainwestować w panele słoneczne, które na dalsze lata w nowym domu pomogą zaoszczędzić wiele tysięcy. Jeżeli chodzi o firmę to polecam Solar Distribution Polska Są od 25 lat na rynku i renomują się profesjonalizmem oraz dobrą jakością. Także warto skorzystać.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Budowa domu

Post autor: karamba »

Ja to na nic szalonego nie będę się porywać, a wręcz przeciwnie. Będę budować ten mgprojekt/com/pl/ekonomiczny domek Ekonomiczny. Pracownia MG Projekt zapewni mi dodatki w cenie projektu i będę mogła zaadaptować domek, jak chcę. Otrzymam także pisemną zgodę.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Wajkud »

Budowa domu to naprawdę wielka odpowiedzialność - warto przed rozpoczęciem budowy posprawdzać wszystkie przepisy. Mało brakowało, a miałbym duże problemy bo chciałem zacząć budowę domu bez przeprowadzenia badań geologicznych - całe szczęście mój sąsiad czuwał i powiedział, że jeżeli nie będę posiadał opinii geologicznej od geologów to mogę dostać bardzo dużą karę finansową. Zadzwoniłem do firmy https://geobud.pl/ i niezwłocznie wykonali wszystkie niezbędne badania - dostałem obszerną opinię, a mój dom w tym momencie jest już prawie na wykończeniu.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami