Dobre porady ogrodnicze

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Dobre porady ogrodnicze

Post autor: farah557 »

Co prawda, za oknem jeszcze śnieg i mrozy, ale warto już zaplanować prace w ogrodzie na nadchodzącą wiosnę. Od wielu lat stosuję się do kalendarza ogrodniczego ze strony ogarnijogrod/pl/. Opiera się on na naturalnym ogrodnictwie i sprawia, że dbanie o ogród jest łatwiejsze i przynosi lepsze rezultaty.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: patriss »

Dobrą poradą dla Was będzie ten sklep euroogrod/com/pl/pol_m_Agrotkaniny-siatki-i-folie_Folie-_Folia-ogrodowa-11122.html . Znajdziecie tu wszystko, co może dotyczyć po prostu ogrodnictwa. Sklep prowadzony jest na łamach internetu, więc możecie do niego w każdej chwili zajrzeć. I dzięki niemu będziecie przede wszystkim mogli wiele roślin posadzić.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: lunko »

A czy ktoś z was używa takich gardenspace/pl/promienniki-ciepla jak te promienników ciepła? Bo się zastanawiam nad zakupem ich do siebie, spodobały mi się u znajomych w ogrodzie jak byłem i myślę żeby do siebie też kupić.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: Wajkud »

Takich porad zdecydowanie możesz szukać tutaj http://gardenwizja.pl/formowanie-krzewow-zywoplotu/ . Cała moja wielka rodzina korzysta z usług tego doświadczonego ogrodnika i nie mamy na co narzekać. Nasze ogrody są piękne i reprezentatywne. Ty też możesz cieszyć się takim efektem. Wystarczy skorzystać z porad tego fachowca.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: mirka00 »

Nie jest łatwo o coś takiego, zwłaszcza wśród osób, które rozeznania nie mają, ale jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie powiedziałabym, że warto jest zapytać kogoś, kto się na tym naprawdę. zna. Może to będzie sklep Mała Szklarnia, gdzie sprzedaje się rośliny wrocław ? Co wy na to? Ogólnie sama sporo wiem na temat ogrodów, ale dobry dostawca to podstawa.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: Paulina »

Całkiem sporo wartościowych porad na temat ogrodu, jego urządzenia i aranżacji, możecie również znaleźć na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/blog/ogrod/. Ogólnie blog ten zawiera wiele fajnych, wyczerpujących artykułów, które będą Wam w stanie odpowiedzieć na różne pytania związane z ogrodem ;)

madzik
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:47 am

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: madzik »

Teraz dużo łatwiej niż kiedy moi rodzice ileś lat temu urządzali ogród. W internecie są dostępne różne blogi, fora, które są bardzo przydatne. Nie mówiąc już o materiałach jakie można wykorzystać do aranżacji. Sama doradziłam rodzicom żeby wprowadzić nieco zmian w ich ogrodzie. Ja mieszkam w bloku, więc chociaż u nich mogłam się wykazać. Zgodzili się i są zadowoleni ze zmian. Wszyscy pracowaliśmy, ja, mój mąż i brat z bratową. Zamówiliśmy kostkę i palisady łupane z jońca, to dużo dało. Teraz w ogrodzie są alejki, ładne obrzeża porobione, wjazd też wykończony. Niezła z nas ekipa można powiedzieć.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: Sanfiko »

Do mojego ogrodu brakuje jeszcze tylko wygodnych krzeseł i stołu by móc gdzieś wypić popołudniowa kawkę. Wstępnie za krzesłami rozglądam się na sfmeble/pl/c/krzesla-ogrodowe-ogrod , bo mają tam spory wybór takich stylowych krzeseł.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: dorka4 »

Warto na pewno wybrać dobrą kosiarkę do swojego ogrodu, aby nie tylko była odpowiednia do powierzchni jaką posiadamy, ale również była funkcjonalna. Tutaj cubcadet/pl warto sobie zerknąć i poczytać o różnych rozwiązaniach w tym zakresie. Jest tam sporo propozycji, więc można wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Dobre porady ogrodnicze

Post autor: Sanfiko »

Do prac na działce czy ogrodzie, na pewno przyda sie dobra kosiarka. Wiem, że nie zawsze taki wybór jest prosty. Jednak wtedy można wspomagać się takimi rankingami poprostubudownictwo/pl/kosiarki-spalinowe-ranking/ . Dzięki temu trochę się rozeznasz w temacie i bedzie Ci łatwiej wybrac.