biuro nieruchomości

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: marlena »

Polacy kupują coraz więcej nowych mieszkań. I choć o świeżo wykończonym M marzy niejeden z nas, warto pamiętać, że również na rynku pierwotnym nabywcy mogą natknąć się na problemy. Większość respondentów zdecydowała się na zakup mieszkania od dewelopera przede wszystkim po to, by wreszcie zamieszkać na swoim, my szukamy mieszkania i znaleźlismy ciekawe ogłoszenia mieszkaniowe .

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: tamara »

Interesuje mnie zakup nieruchomości. Chciałabym aby było to mieszkanie inwestycyjne i pod uwagę biorę nowe mieszkania puławy: zagieldom/pl/niwa . Co sądzicie o tych inwestycjach, czy to będzie dobry wybór?

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: łobuziak »

Na śląsku preżnia działa biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro ma domy, mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Biuro z długoletnim doświadczeniem, na rynku od 2007roku.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: lunko »

Ja polecam Ci skontaktować się z firmą GRB Nieruchomości, która ma ogromne doświadczenie w sprawach związanych z nieruchomościami. W ich ofercie można znaleźć szeroki zakres usług, ale też wiele pomocnych informacji na temat nieruchomości. Mnie szczególnie zainteresowała sprzedaż mieszkania za długi. To fajny sposób na pozbycie się problemu.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: powder »

Posiadam spore oszczędności, dlatego planuję je na coś przeznaczyć. Lubię podróżować, więc rozmyślam nad zainwestowaniem w hotele inwestycyjne - korzystaliście kiedyś w przeszłości z podobnego rozwiązania? Na stronie condo/pl/ dowiedziałem się, że ma się gwarancję zysku na wysokim poziomie z wynajmu pokoju i również można skorzystać z pobytu właścicielskiego, aby na przykład spędzić wakacje lub urlop. Co o tym myślicie?

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: marysia »

A sprawdzaliście już ofertę tego biura nieruchomości: estatestreet/pl/ ? Jeśli planujecie zakup mieszkania bądź domu w Krakowie, to warto zgłosić się właśnie do nich. Mają szeroki wybór ofert, także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: masala »

Uważam, że inwestycja w nieruchomości to zawsze bardzo dobre rozwiązanie. Dlatego polecam rzucić okiem na to, co w ofercie ma deweloper lublin: galadom/pl/. Jestem pewna, że spodobają się Wam jego propozycje.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Wajkud »

Widzę, że na forum mamy sporo ekspertów jeżeli chodzi o nieruchomości, dlatego przychodzę do was z prośbą. Razem z żoną szukamy mieszkania w Chorwacji, gdyż planujemy przeprowadzić się tam na stałe w wakacje, dlatego potrzebny nam jest pośrednik do spraw nieruchomości Chorwacja - moglibyście nam polecić jakąś zaufaną firmę, która się tym zajmuje? Będziemy bardzo wdzięczni za waszą pomoc!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Jolka »

Uważam, że przy kuponie nieruchomości agencja nieruchomości jest potrzebna. Oni znają rynek i wiedzą, jak dopasować mieszkanie do naszych potrzeb. Zgłoście się do wedoestates/pl/ . To agencja nieruchomości Warszawa. Ich eksperci znają dosłownie każdą dzielnicę i pracują według własnej, autorskiej metody. Jeśli interesuje Was stolica, to odezwijcie się do nich.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że lepiej samej rozejrzeć się na rynku i poszukać nieruchomości , która by cię zainteresowała. Oczywiście trzeba doświadczenia by w taki sposób zarabiać ale wszystko przychodzi z czasem. Warto też wiedzieć kiedy warto kupić mieszkanie , bo to bardzo ważna rzecz, która ma wpływa na cenę tej nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo ciekawe, bo kazda sprawa jest inna, warto jednak zgłebić temat zanim zaczniemy na poważnie inwestować w nieruchomości.