Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:57 pm

Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: piotrtalikos »

Chcecie kupić okna taniej? Nie wychodząc z domu ? Nie chodząc po kilku salonach sprzedaży? Jeśli tak to zerknijcie tutaj - porównaj ceny okien = twoje-okna/com/. Sprawdzisz tu ceny okien u kilku sprzedawców z okolicy. Zobaczcie sami.

Monia
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 8:27 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: Monia »

Osobiście nie patrzyłam na cenę. Chociaż ta okazała się bardzo konkurencyjna. Patrzyłam na jakość i parametry techniczne. Moje wysokie wymagania spełniły okna marki Drutex. Służą bezawaryjnie od kilku lat. Dodam, że okna robiłam na wymiar. Do tego z łukami. I Drutex wszystki zrobił tak jak powinni. Rzuć okiem na ich produkty. Ja mam okna PVC, ale mają też aluminiowe i drewniane.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: lunko »

Ja jednak do siebie wybrałem okna dość drogie bo są to okna duże, nieotwierane typu fix, tutaj okna-internorm/pl/poradnik/okna-nieotwierane-typu-fix-w-duzym-formacie możecie zobaczyć jak one się prezentują. Prawda że są piękne? A ile światła dzięki nim mam teraz w moim domu!

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: tutsi »

Ja też szukam właśnie sprawdzonego producenta stolarki otworowej takiej jak drzwi czy okna. Mieszkam w Toruniu i tu z polecenia znajomych zamierzam skorzystać z oferty firmy Zebrano zebrano.eu/. oni skorzystali i są bardzo zadowoleni. Oferta skrojona na miarę potrzeb klienta, świetne jakościowo produkty a przy tym przystępne ceny.