Ładna łazienka

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Ładna łazienka

Post autor: Marzena21 »

Gdy interesuje Cię właśnie ów temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - superbateria/pl/kubki-do-lazienki .

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: Prywatka »

Łazienka to w każdym domu,miejsce wyjątkowe,warto trochę nad nią popracować i urządzić ją w nowoczesnym stylu.Najładniejsze meble,solidne,estetycznie wykonane znajdziesz w edinos/pl/meble-do-lazienki
Są w nim lustra łazienkowe,zestawy mebli,wieszaki,umywalki i kosze na pranie.każdy dobierze meble i dodatki pasujące do jej wnętrza.
Łazienka musi być wygodna,ale też funkcjonalna i przytulna.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: mirka00 »

A macie w swoich łazienkach na co dzień płytki ceglane ? Widziałam coś takiego w jednym z hoteli i myślę, żeby u siebie to odtworzyć, ale nie do końca wiem, jak to zrobić i jak to się zachowa po latach. Może ktoś z Was jest chętny o tym opowiedzieć. Ja to zawsze mam sporo pomysłów, ale czy one koniec końców wyjdą, to sama już nie wiem.

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: Tadek »

Czy znacie jakieś firmy, które oferują żywicę na powierzchnie mieszkalne? Chodzi mi o coś takiego, jak posadzki żywiczne 3d inter-floor.de/fotos/fotos-hallen/.
Chciałabym tym sposobem wykończyć kabinę prysznicową, ale widywałam to tylko skalę przemysłową na halach lub parkingach jak tu: inter-floor.de/.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: karamba »

U mnie nie będzie dużej zmiany, ale coś na pewno. Nie mam zamiaru mieszkać całe życie w tym samym. Dlatego takie klink/pl/plytki-ceramiczne/drewnopodobne/ płytki mam teraz na oku. Wydaje mi się to dobrym zamiarem urządzenia mieszkania. A co wy na to? Też tak uważacie?

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Ładna łazienka

Post autor: marysia »

To jak będzie wyglądać wasza łazienka, to wasza decyzja. Ja zdecydowałam się na taki: plytki24/pl/blog/27-lazienka-w-stylu-hiszpanskim-czyli-jak-nadac-pasji styl hiszpański i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, ze był to świetny wybór :)

beatabeta
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Ładna łazienka

Post autor: beatabeta »

W ładnej łazience muszą być przede wszystkim funkcjonalne i dobrej jakości meble. Jeśli macie problem z wyborem odpowiednich mebli to mogę sprawdzą się na wymiar? Takie realizacje wykonują smolis-meble/pl/meble-lazienkowe-olesnica/, gdzie mogą zająć się zaprojektowaniem i wykonaniem mebli łazienkowych na wymiar w Oleśnicy :)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: lunko »

W ładnej łazience jeśli macie kabinę prysznicową to nie możecie dopuścić do odkładania się na niej kamienia który wygląda nieestetycznie. Tutaj san-pas/pl/jak-czyscic-kabine-prysznicowa/ macie ciekawe sposoby jak można to zrobić, są skuteczne bo sama stosowałam je u siebie i działają dobrze.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Ładna łazienka

Post autor: kasiunia »

Jak ma wyglądać ładna łazienka? - myślę ,że nie ma żadnych kanonów w tej kwestii. Możemy co najwyżej określić jakie urządzenia powinny znajdować się w łazience ale pozostałe rzeczy i ich wygląd to już indywidualne sprawy i wybory. Nie niej jednak pragnę wam przedstawić design łazienki jaki proponuje firma Marra Design. Jest to firma zajmującą się importem z Włoch i dystrybucją w Polsce wysokiej jakości ceramiki łazienkowej i baterii oraz innych elementów wyposażenia łazienek . Na prawdę jest w czym wybierać.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Ładna łazienka

Post autor: masala »

Wiele pomysłów na aranżację łazienki można znaleźć w sieci. Polecam na przykład ten artykuł: home100/pl/blog/aranzacja-malej-lazienki-z-prysznicem-i-pralka . Jestem pewna, ze ułatwi Wam on planowanie Waszej aranżacji.