Program moje ciepło

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

Czy znacie program moje ciepło? Dofinansowania do urządzeń grzewczych bez wkładu własnego - tyle powinno Was przekonać.

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

A czy tego typu STIEBEL ELTRON pompa ciepła objęta jest także dofinansowaniem z programów?

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

A przy okazji polecam super akcesoria do pieców CO i nie tylko. Bardzo dobrej jakości pompa obiegowa, która pasuje do większości kotłów i systemów.

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

Dostałam dofinansowanie rekuperacji i staram się przeglądać oferty i wybrać jak najlepsze rodzaj urządzenia do wentylacji pomieszczeń. Czy ktoś może podsunąć jakiś typ?

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

Przy montażu, szczególnie w starszym budownictwie ważne jest po montażu wykończenie i zaprawy naprawcze do betonu. Dobrze sprawdza się na zewnątrz faseta z zaprawy cementowejto precyzyjnie wykonany element wykończeniowy stosowany w budownictwie do estetycznego wykończenia krawędzi płytek ceramicznych, kamienia naturalnego lub innych materiałów wykończeniowych.

Bonia
Posty: 525
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Program moje ciepło

Post autor: Bonia »

Zbiornik przeponowy hydroforowy to istotny element systemu wodociągowego, szczególnie w przypadku instalacji z hydroforami. Zadaniem tego zbiornika jest regulacja ciśnienia wody oraz absorpcja nadmiaru ciśnienia, które może powstać w systemie. Jaki jest najlepszy Waszym zdaniem?
I potrzebuje też maszyny wyporowe działanie opiera się na przeciwdziałaniu sile ciężkości poprzez wykorzystanie zasady równowagi sił. Czy je kupuje się w komplecie z hydroforem, czy osobno?