Kanapa do salonu

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Kanapa do salonu

Post autor: Krecha »

Cześć chciałabym nieco odświeżyć salon i zastanawiam się nad wyborem kanapy. Mam mały dylemat bo zastanawiam się nad wyborem standardowej kanapy bądź narożnika. Jak myślicie? Czy ma ktoś skórzane obicie? Bardzo mi się podobają ale mam kota i boję się, że długo by nie przetrwała. Znalazłam bardzo fajną stronę z kanapami w bardzo atrakcyjnych cenach taniomania/pl/t/tanie-kanapy tylko muszę coś wybrać :) Ktoś pomoże?

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Kanapa do salonu

Post autor: Lucy »

Ja z kolei zawsze podążałam za nowoczesnymi trendami i zauważyłam, że znów do mody wróciły narożniki. Są eleganckie, praktyczne i świetnie wyglądają w eleganckim salonie, dlatego moda na nie mnie nie dziwi. Bardzo fajne narożniki dostępne są tutaj promykmeble/pl/c/meble-tapicerowane/narozniki-z-funkcja-spania/ . Mają niezłą cenę i pasują do każdego wnętrza.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Kanapa do salonu

Post autor: Jolka »

Jakiś czas temu wymieniałam meble w salonie. Szukałam wygodnego kompletu wypoczynkowego dla całej rodziny. Poszukiwania ograniczyłam do internetu, bo tam jest największy wybór. Najfajniejszą sofę znalazłam na stronie aurameble/pl/29-meble-tapicerowane . Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, bo meble są wygodne i modne.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Kanapa do salonu

Post autor: djonka »

Za kanapa to polecam rozejrzec sie na aris concept meble łódź - dbaja o jakosc wykonania i trwalosc mebli, a wygladowo naprawde super

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Kanapa do salonu

Post autor: mirka00 »

Doskonała to sprawa, mieć wygodną kanapę w salonie. Uważam jednak, że jeśli o to chodzi, to ja w dużej mierze mogę sprawdzić też sklepy mniej znane, takie jak na przykład YourHomeStory yourhomestory/com/pl/pufy . Tu możecie kupić naprawdę świetne meble, zwłaszcza tapicerowane. Ja jestem pod wrażeniem i zamierzam robić tu zakupy bardzo często.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kanapa do salonu

Post autor: lunko »

A pozostałe meble do salonu macie już wybrane? Wiecie, na co najlepiej się zdecydować? Jeśli jeszcze nie, to zdecydowanie muszę Wam podpowiedzieć, żebyście sprawdzili sobie ofertę na stronie aaaameble/pl/wyprzedaz . Tutaj można znaleźć aktualnie świetne meble, w mega niskiej cenie. Aż żal nie skorzystać.

marysia
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kanapa do salonu

Post autor: marysia »

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki komplet wypoczynkowy wybrać do swojego salonu, to ja ze swojej strony szczerze polecam ten poradnik: https://pasjastolarstwa.pl/nowoczesny-k ... dac_pkvq.a Jestem pewna, że po jego przeczytaniu uda ci się podjąć dobrą decyzje