Brama garażowa uchylna

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Brama garażowa uchylna

Post autor: Perseuko »

Stoję przed decyzją zakupu nowej bramy garażowej i zastanawiam się nad modelem uchylnym. W moich poszukiwaniach trafiłem na ofertę firmy Poltau, dostępną tutaj: https://poltau.com.pl/bramy-garazowe-uchylne/ . Wydaje się, że mają szeroki wybór bram uchylnych, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Zanim zdecyduję się na zakup, chciałbym poznać Wasze opinie. Czy ktoś z Was ma bramę uchylną od tej firmy? Jakie są Wasze doświadczenia i czy możecie polecić ich produkty?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Brama garażowa uchylna

Post autor: kasiunia »

W każdym domu z pewnością znajduje się garaż oraz podjazd do garażu. Aby samochód swobodnie mógł wjechać na teren przed garażem koniecznie trzeba go utwardzić. Do takich zastosowań najlepsze jest tzw.kruszywo drogowe , które powoduje utwardzenie ziemi. Wtedy , spokojnie można układać ulubione przez nas płytki, czy kostkę na podjeździe.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Brama garażowa uchylna

Post autor: minella »

Fachowcy mi polecają bramę Wiśniowski a chcę ją wymienić w ramach dofinansowania na termomodernizację z programu czyste powietrze więc nie może to być brama pierwsza lepsza tylko taka która spełnia warunki programu