Podłogi

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Podłogi

Post autor: lunko »

To może postawić na coś takiego, jak wylewki anhydrytowe śląsk ? Choć posadzka anhydrytowa jest stosunkowo nową technologią, to jest coraz częściej stosowana w domach jednorodzinnych, ponieważ zapewnia największy komfort przy wykorzystaniu ogrzewania podłogowego. Sama osobiście chętnie zdecydowałabym się na taką propozycję u siebie, ale jeszcze chwilka, zanim zdecydujemy się na remont.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Podłogi

Post autor: arabica »

A co powiecie mi o polerowanie posadzki betonowej? Do kogo warto byłoby w tym kierunku się zgłosić, czy macie jakieś propozycje w tym zakresie? Ja w sieci znalazłam firmę Poler Floor - co myślicie o ich usługach? Czy warto się do nich zgłosić?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Podłogi

Post autor: sprytna »

Teraz dużo mówi się o podłogach drewnianych. Że są ekologiczne, modne itp. Wiele osób zaznacza że łatwo utrzymać je w czystości. Mniej konkretnych wskazówek jak dbać prawidłowo o podłogi drewniane. Dlatego ważny jest ten artyuł tu https://arc-interiors.com.pl/wykorzysta ... go-drewna/ Tu wlaśnie są informacje o konserwowaniu i dbaniu o podłogi z naturalnego drewna. Warto się z tymi poradami zapoznać.