Pokój nastolatki

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: marysia »

Dobrze by bylo, gdybyście też zadbali o dekoracje w pokoju dziecka, aby stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Nie wiem już jakie oferty przeglądaliście, a jakie nie, ale jak coś to sporo do zaoferowania mają tutaj: Sakramento/pl Ceny przystępne, do tego szybka wysyłka. Wiem bo sama u nich robiłam zakupy.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: łobuziak »

Jeśli mowa o dekoracjach pokoju nastolatki to może zainteresuje was też ta oferta tu nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura Tu jest duża oferta eleganckich firan z gipirą. Firanki które mają jest łatwość łączenia ich z różnymi aranżacjami.. Na pewno będą ozdobą okna w pokoju nastolatki i nie tylko.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: patriss »

Ja tam jestem bardziej związana z dekoracjami dzieł sztuki, dlatego podpowiadam, że warto jest poradzić sobie z czymś takim jak puste ściany, zawieszając opis obrazu edwarda muncha krzyk. Nie jest może to to samo, co chociaż reprodukcja obrazu, ale też to jest ciekawe.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: kasiunia »

Jak urządzić pokój nastolatki ? Najlepiej zaproponować jej nich to sama zrobi. Wierzcie mi da radę, jednak już malowanie trzeba zlecić albo malarzowi albo zrobi to tata. Nasz już robił to niejednokrotnie więc ma dużą wprawę, jednak jeśli nie macie takiej doświadczonej osoby w domu sami spróbujcie. Oto poradnik na temat tego czy - malowanie agregatem czy wałkiem , co lepsze.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: marysia »

Idealną opcją na aranżację pokoju, będzie sztukateria w pokoju dziecka Tak naprawdę, to taką sztukaterię możecie wykorzystać dosłownie w każdym pomieszczeniu ponieważ wygląda ona niesamowicie stylowo. Coraz cześciej się ją wykorzystuje przy aranżacjach

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: kasiunia »

Pewnie często się zdarza ,że malujecie pomieszczenia w waszych domach we własnym zakresie - bez pomocy firm malarskich. Czy spotkaliście się z czymś takim jak efekt popękanej farby ? Czy wiecie jak sobie poradzić z tym problemem. Jeśli nie wiecie to albo spytajcie fachowców albo zapraszam was do lektury tego poradnika - blogu.