Sklep meblowy

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Sklep meblowy

Post autor: Perseuko »

Siemka! Wiecie może, gdzie znajdę dobry i sprawdzony sklep meblowy? Szukam naprawdę ciekawych propozycji, więc jeśli macie jakieś pomysły to dajcie znać. Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na sklep Akord . Co o nim sądzicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę spory asortyment. Dajcie znać proszę.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Sklep meblowy

Post autor: djonka »

Nie slyszalam nigdy, ale przyznam, ze ja jestem fanka ikei. moge zamowic online, a potem z firma montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ umowic sie na montaz juz na mieszkaniu i miec szybko meble na swoim miejscu :)

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Sklep meblowy

Post autor: Molly »

Tutaj popatrz gornapolka/com/. Bardzo fajny sklep moim zdaniem, w którym bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Mają w ofercie personalizowane meble na wymiar. Możesz zamówić meble do każdego pomieszczenia. Dbają o jakość - najlepsze materiały, solidne wykonanie. No i o design - meble są bardzo atrakcyjne i estetyczne.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Sklep meblowy

Post autor: Paulina »

A czy ktoś z Was poszukuje może właśnie wysokiej jakości akcesoriów meblowych, na przykład prowadnic gtv? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę ekorex/pl/prowadnice-gtv. Jak widać w sklepie tym mają całkiem szeroki wybór, a ceny są niewygórowane :) .

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sklep meblowy

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że warto znaleźć swoją hurtownię czy sklep z częściami do mebli aby w razie potrzeby czy awarii móc we własnym zakresie wymienić albo naprawić niektóre elementy naszych mebli. W dobie dostępu do internetu taka hurtownia akcesoriów meblowych nie musi znajdować się za rogiem. Dzisiaj zamówisz a jutro kurier dostarczy twoje zamówienie do domu. Poszukajcie sobie taką hurtownię w Białymstoku.