Gdzie kupię kinkiety?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: Perseuko »

Hej! Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu z kinkietami. Zależy mi na dobrej jakości oraz przyzwoitej cenie za takie oświetlenie. Macie może jakieś propozycje? Mój znajomy ostatnio polecił mi ten link https://www.lights.com.pl/Kinkiety-249k/ . Ponoć sam korzystał z ich oferty całkiem niedawno i mówi, że jest bardzo zadowolony. Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:02 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: Lara72 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mojej oceny - producentled/com/pl .

Awatar użytkownika
Stolowy66
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:36 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: Stolowy66 »

Myślicie, że to faktycznie dobry pomysł? Zastanawiam się nad tym już od długiego czasu...
"Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi."

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: Sanfiko »

A może jeszcze jakieś inne nowoczesne rozwiązania dla oświetlenia ? Bo mnie zainteresowało inteligentne oświetleni hurtownia-swiatla/pl/inteligentne-oswietlenie i według mnie jeżeli tylko jest możliwość to warto coś takiego zainwestować i zamontować coś takiego w domu

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: tutsi »

W internecie z pewnością nie brakuje sklepów z dobrej jakości oświetleniem. Ja w najbliższych dniach przymierzam się do zakupu plafonierów i zamierzam skorzystać z oferty sklepu Lampy Kemar lampykemar/pl/5-plafoniery. Porządna jakość, umiarkowane ceny, sprawna realizacja zamówień.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: zagadywanka »

W wielu meblowych sklepach internetowych możesz znaleźć dział z oświetleniem,ale tylko sklep Edinos proponuje tak szeroki wybór i kinkietów i żyrandoli i różnego rodzaju lamp.Wchodząc na stronę edinos/pl/oswietlenie znajdziesz się w świecie niesamowitych ofert i oświetlenia nowoczesnego,eleganckiego,dopasowanego do twoich potrzeb. W dzisiejszych czasach,oświetlenie w naszych domach może pełnić różne funkcje,może tuszować wszelkie niedoskonałości naszego pomieszczenia,a efektowny wygląd konstrukcji lamp może dodać aranżacji indywidualności lub całkowicie może zmienić jej charakter.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: karamba »

Nie trzeba się nad tym zastanawiać, jeśli sklep Amper amper/pl mamy na oku. To jedna z lepszych hurtowni elektrycznych, gdzie mamy same lampy, jak i również oświetlenie dopasowane do nich, czyli żarówki. Ja sama muszę zerknąć za żarówkami dekoracyjnymi, czerwonymi. Kto wie, jak to będzie sie prezentować.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: armonia »

zapewne kupisz je w każdym sklepie z lampami. ale czy na pewno chcesz kinkiety? przejrzyj sobie ten wpis budowanie-domu/pl/jaka-tasma-led-do-salonu/ , gdzie mowa o taśmach LED. nie wiem czy to teraz nie będzie lepsze bo bardziej modne rozwiązanie

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: dorka4 »

Kinkiety są nadal modne, bo przede wszystkim są mega praktyczne. Dobrze doświetlają konkretne miejsca. Tutaj macodesign.eu/pl/p/Kinkiet-scienny-MacoDesign-Tropikalna-moranda-421-k/1740 możecie się rozejrzeć. Być może coś wam tam podpasuje. Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Oczywiście zakupy można robić w tym sklepie online.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: arabica »

A sprawdzaliście co możecie dostać chociażby w sklepie epstryk/pl? Pytam, ponieważ tam wiem, że mają naprawdę spory asortyment najróżniejszych lamp. Sama nawet ostatnio przeglądałam lampy zewnętrzne , ponieważ szukam czegoś fajnego do mojego ogrodu. Co sprawi, że będzie efektywnie wyglądał etc.