Gdzie kupię kinkiety?

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: emi »

Jeśli chodzi o różnego typu oświetlenie wewnętrzne, to na pewno tutaj elmarco/pl/oferta/oswietlenie-wewnetrzne warto się rozejrzeć. Mają tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Między innymi w ich ofercie znajdziecie właśnie kinkiety. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest wiele.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: dorka4 »

Za kinkietami na pewno warto rozejrzeć się tutaj macodesign.eu/pl/p/Kinkiet-do-pokoju-dzieciecego-bialy-w-szaro-rozowe-gwiazdki-070k-100/1501 . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Myślę, że warto właśnie w tym miejscu robić zakupy. Mają tam również w ofercie inne oświetlenie. Można w tym miejscu kompleksowo się zaopatrzyć. Lampy wybiera się do konkretnego pomieszczenia.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: patriss »

W sieci bym sugerowała, ja tak będę szukała. A skoro o tym mowa, to ja chcę Wam powiedzieć, że dla mnie to dopiero będzie problem. A wiecie, czemu? Bo kompletnie nie wiem, jak urządzić to wszystko i jak to ma wyglądać. Jaki kinkiet będzie pasował, skoro w domu będą montowane płytki z cegły?

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: Molly »

Uwielbiam kinkiety. Sama mam w domu. Uważam, że świetnie doświetlają wnętrza. Dodatkowo modele jak np. ten candellux/com/pl/pl/products/kinkiet-candellux-cordel-21-73440-ring-mosiadz-11597.html prezentują się niezwykle dekoracyjnie i stylowo. Stanowią więc fajne uzupełnienie aranżacji wnętrza.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Gdzie kupię kinkiety?

Post autor: marysia »

Wiesz co, ja ostatnio kupowałam w sklepie https://area-led.eu/pol_m_Czujniki-ruchu-261.html oświetleniowe czujniki ruchu i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Generalnie to mają tutaj świetny asortyment, także polecam sprawdzić - na pewno uda ci się wybrać coś dla siebie.