Kupno rolet do domu

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Kupno rolet do domu

Post autor: Wajkud »

Planujecie kupno nowych rolet do domu? Zależy wam na ich estetycznym wyglądzie i dobrej cenie? Według mnie warto zastanowić się nad ofertą tej firmy https://roleter.pl/. Ich rolety wyglądają naprawdę dobrze i do tego są świetnej jakości. Sam zakupiłem je od nich i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Myślę, że obecnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję w internecie. Na ich stronie znajdziecie także inne realizacje, które wykonywali. Na pewno będziecie zadowoleni z ich usług. Gdy będzie taka potrzeba z chęcią skorzystam z ich oferty jeszcze raz. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Kupno rolet do domu

Post autor: mirka00 »

A na co chcecie postawić? Moim zdaniem dobrym pomysłem będą nowoczesne rolety dzień i noc , ale nie wiem, jak to Wam się podoba. Ja, kiedy je zobaczyłam po raz pierwszy, byłam przeciwna, nie podobały mi się, ale dziś po prostu uważam, że to najlepsza opcja. Można je zwinąć jak klasyczne rolety, ale z czasem po prostu również zrobić półprzyciemnienie. Fajna możliwość.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Kupno rolet do domu

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że kupno rolet do domu to poważna decyzja ale ich funkcjonalność sprawia ,że bez wahania zdecydowaliśmy się właśnie na rolety zewnętrzne przy okazji wymiany okien. Znalazłam świetny artykuł na ten temat - eurocolor/com/pl/rolety-zewnetrzne-sposob-na-upaly, który utwierdził nas tylko w przekonaniu ,że to był dobry wybór.Zdecydowaliśmy się na rolety podtynkowe.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kupno rolet do domu

Post autor: lunko »

Obecnie jest naprawdę duży wybór i różnorodność jeśli chodzi o wybór rolet, żaluzji do okien. Ja polecam zajrzeć na stronę: https://dziennoc.pl/kategoria/rolety/rolety-rzymskie/ . W tak szerokiej ofercie na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla Ciebie.