ZAKUP OBRAZÓW

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

ZAKUP OBRAZÓW

Post autor: mirka00 »

Witajcie, zastanawiam się nad zakupem obrazów. Wydaje mi się to oczywistym, że dzięki temu będę miała nie tylko bardziej elegancki dom, ale i inwestycję, która, kto wie, może z czasem się zwróci. Nie jestem pewna, jak to sprawdzić. Jednak jeśli chodzi o artystę, to wiem, że camille pissarro ma cudowne dzieła.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: ZAKUP OBRAZÓW

Post autor: zonia »

Ja osobiście uwielbam obrazy, sama też co nieco maluje i czasami zdarza mi się nawet swój własny obraz powiesić na ściane. Są różne fajne sklepy, które oferują różnego rodzaju ramki, plecy do ramek aluramy/pl/plecy-do-ramy takie plecki do ramek mają za zadanie utrzymanie obrazu nieruchomo w miejscu oraz złagodzenie bezpośredniego nacisku z klamer. Pełnią też funkcję estetyczną . Wykonywane są z płyt hdf, ale może to być również tektura klasyczna czu muzealna.
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: ZAKUP OBRAZÓW

Post autor: karamba »

Tak naprawdę trzeba powiedzieć, że mimo wszystko zakup takich elementów to całkiem niezły kapitał inwestycyjny . Sporo osób powiedziało tak naprawdę, jak to jest ogólnie z takimi inwestycjami i wiem, że na tym trudno jest stracić. Dlatego uważam, że powinniście o tym pomyśleć.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: ZAKUP OBRAZÓW

Post autor: kasiunia »

Od kiedy pamiętam interesowaliśmy się malarstwem. Szczególnie upodobaliśmy sobie ekspresjonizm .Jest to kierunek w sztukach plastycznych, którego początki datuje się na 1901 rok, kiedy po raz pierwszy oficjalnie użyto tej nazwy jako tytułu cyklu obrazów francuskiego malarza Julien-Auguste’a Hervé wystawionego w słynnym paryskim Salonie Niezależnych. Głównym założeniem ekspresjonizmu było jak najdalsze odejście od realizmu, naturalizmu, a nawet impresjonizmu – wszystkie te kierunki naśladowały bowiem rzeczywistość, ekspresjonizm w malarstwie stawiał natomiast na jak najczystszy subiektywizm w przekazie i środkach wyrazu. Właśnie to podoba nam się w tym nurcie najbardziej.