Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Awatar użytkownika
Maggie33
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 am

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Maggie33 »

Cześć! Zastanawialiście się może nad oczyszczalnią ścieków ? Ostatnio trochę poczytałem o tym w internecie i bardzo zaciekawił mnie ten temat. Szukam więc dobrej firmy, która by się takim czymś zajęła. Macie może jakieś propozycje? W internecie wpadłem jedynie na tą stronę. Dajcie znać co o tym wiecie, dzięki!
"Życie odmienia nas przez przypadki."

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: kasiunia »

Jeśli nie macie dostępu do miejskiej kanalizacji to w zasadzie nie pozostaje wam nic innego jak budowa przydomowej oczyszczalni ścieków - w skrócie szamba. Jeśli pomyślicie o budowie szamba już w momencie wyboru projektu budowlanego możecie zyskać projekt budowy szamba za darmo.Otóż kupując projekt budowlany w firmie MG Projekt - mgprojekt/com/pl/ możecie otrzymać pakiet projektów budowlanych o wartości ponad 1.6 tys. zł w tym właśnie proejk szamba a także ogrodzenia czy altany.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: farah557 »

Posiadając przydomową oczyszczalnię ścieków, czy też szambo, warto stosować preparaty tego typu sklepdlaogrodu/pl/pl/preparat-do-szamb-1kg-target.html, by zneutralizować nieprzyjemne zapachy i usunąć szkodliwe toksyny.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: mirka00 »

Myślę, że w tej kwestii to nikt inny wam nie podpowie, jak pracownicy sklepu Watermark. W końcu takie szambo, czy oczyszczalnie to trzeba jakoś wyposażyć, prawda? No i w tym względzie mogę podpowiedzieć coś takiego jak pompy do szamba . Moim zdaniem to się świetnie sprawdzi, a oni mają najlepsze opcje.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: kasiunia »

Przydomowe oczyszczalnie ścieków montuje się w sytuacjach kiedy nie mamy dostępu do miejskiej instalacji kanalizacyjnej. Taka przydomowa oczyszczalnia musi być przystosowana do określonej ilości osób i najlepiej wyposażyć się w takie urządzenie jak - pompa do szamba z rozdrabniaczem .Koniecznie też trzeba rozeznać jakie pompa ma możliwości , czyli wydajność.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: arabica »

Nie miałam pojęcia, że różnego typu resztki np. oleje bądź pozostałości po posiłkach powodują, że w naszych szambach powstają kożuchy tłuszczowe. Dobrze, że trafiłam, na biozym/pl/kozuchy-powstajace-w-szambie-czym-rozpuscic/ o dowiedziałam się, że nawet o najmniejsze przydomowe szambo należy zadbać i zastosować odpowiednie preparaty.