Montaż kanalizacji

Awatar użytkownika
absolwentka199
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:54 pm

Montaż kanalizacji

Post autor: absolwentka199 »

Korzystaliście już może kiedyś z usług firmy, która oferuje montaż kanalizacji ? Jest to dla mnie nowość i kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną firmę. Pomożecie? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce, jednak zależy mi również na waszej opinii. Co o tym sądzicie? Dajcie znać.
Mieszkał w samym sobie
jak gawron w wieży bez dachu.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Montaż kanalizacji

Post autor: Paulina »

A co robicie, kiedy w mieszkaniu przytrafi się Wam jakaś awaria kanalizacji? Moim zdaniem najlepiej wtedy wezwać dobrego hydraulika. Dla osób z Wrocławia lub okolic mogę polecić firmę JOT-KA, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Z jej pełna ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej jotka-hydraulik/pl/hydraulik-wroclaw-krzyki/, do czego serdecznie Was zachęcam ;)

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Montaż kanalizacji

Post autor: patriss »

Oj, to szykuje się spory koszt, ja muszę wam powiedzieć. I w zasadzie wiem, jak możecie go choć częściowo ograniczyć. Po prostu może sprawdzicie sklep Sawic sawic/pl/ ? Tu macie wszelkiego rodzaju wyposażenie łazienkowe. A dokładniej hydrauliczne, więc i przyłącza tu kupicie i produkty do przetykania i tak dalej. Jeśli tego potrzebujecie, sprawdźcie śmiało. Na pewno się przyda.