Varme pompy ciepła - co sądzicie?

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: agnieszka354 »

Hej! Co myślicie o rozwiązaniu, jakim jest pompa ciepła? Obecnie tradycyjne piecie przechodzą w niepamięć, dlatego moim zdaniem warto zainwestować w bardziej ekologiczne rozwiązania. Zastanawiam się nad pompą ciepłą od marki Varme, to polska firma, która wykorzystuje do produkcji swoich pomp najlepszej jakości podzespoły. Do tego same urządzenia są wydajne i idealne do każdej przestrzeni. Pełną ofertę znajdziecie na varme.tech/ :) Co myślicie?

Lejdi
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: Lejdi »

Moim zdaniem montaż pompy ciepła to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ ogrzewanie domu takim urządzeniem jest bardzo tanie. Jeśli jesteście w trakcie budowy domu i zastanawiacie się jaki rodzaj ogrzewania wybrać, lub chcęcei zmienić stary piec na nowoczesne i tanie ogrzewanie, to zerknijcie na stronę firmę universun/pl/fotowoltaika-krapkowice . Specjaliści z firmy Universum doradzą wam jakie urządzenie do ogrzewania warto wybrać, a także wykonają profesjonalny montaż źródła ciepła w waszym domu.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: marysia »

Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę fotowoltaikę :) W duecie z pompą pozwoli wam to zaoszczędzić na rachunkach. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą passive-instal/pl/ Jest to firma z doświadczeniem i dobrą renomą.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: patriss »

Dla mnie to spoko podejście, o ile zdecydujemy się na coś, co ma dla nas naprawdę ogromne znaczenie. Dlatego pod tym kątem polecam naprawdę dobrych fachowców i podpowiadam jakieś opcje, takie jak pompa membranowa do wody . Ona dodatkowo będzie naprawdę spoko opcją.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: zonia »

Pompa ciepla super sprawa i fajny sposob na oszczednosc. Warto tez wiedziec o tym, że jest cos takiego jak pompa ciepła dofinansowania , jesli chcecie dostac jakis zwrot czy wsparcie finansowe, to warto poczytac i zapoznac sie z tym jak to dziala

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: karamba »

Gdybym ja się na tym znała, to nie byłoby problemu, ale jednak to nie jest mój klimat i nie za bardzo wiem, co Wam podpowiedzieć. Na razie jednak zerkam sobie na coś takiego jak pompy ciepła łódź i sie do tego przekonuje. Kto wie, czy to nie będzie właściwym posunięciem. Sama muszę to sprawdzić i mam nadzieję, że mi to jednak wyjdzie.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: arabica »

"Jak chodzi o mnie to planuję sprawdzić sobie pompy producentaSTIEBEL ELTRON. Właśnie też doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak postawię na ogrzewanie za pomocą pomp ciepła i teraz znalazłam tą firmę i bardzo mi się spodobała ich oferta. Także chce dokładnie zapytać o pełną ofertę dla siebie."

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: lunko »

Jeśli natomiast o mnie chodzi to sama zastanawiam się nad zalodzeniem takiej pompy ciepła, ponieważ widzę w tym same korzyści. Zwłaszcza jak połączy się taką pompę z fotowoltaiką. Powiem szczerze, że bardzo zainteresowała mnie oferta tej firmy hewalex/pl/oferta/pompy-ciepla/ . Widziałam, że na stronie mają kalkulator, który pomaga wybrać pompę ciepła. Z tego, co zauważyłam, maja niewygórowane ceny i przedłużony okres gwarancji. Czy ktoś z was korzystał z ich usług i może się podzielić opinią na ich temat?

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: minella »

Nie wiem co sądziś o tych pompach ciepła bo ja od znajomych dostałam takie pompyshizen/pl/kontakt/ namiary na fachowców którzy u nich zajeli się montażem tego urządzenia, a że są zadowoleni to myślę że warto będzie się zwrócić właśnie do nich

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Varme pompy ciepła - co sądzicie?

Post autor: Wajkud »

Hej. Chodzi mi ostatnio po głowie przejście na system ogrzewania oparty na gruntowych pompach ciepła. Mieliście może kiedyś z czymś takim do czynienia i moglibyście coś doradzić? Ja się właśnie zastanawiam, czy choćby taka oferta byłaby ok https://gejzer.com/oferta.html

Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym temacie. Przyznam, że w Internecie jest cała masa tego typu ofert i ciężko jest się na coś zdecydować.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami