Hotel Białka Tatrzańska

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Hotel Białka Tatrzańska

Post autor: deborah »

Jakie nowoczesne hotele Białka Tatrzańska możecie mi polecić? Planuję urlop w październiku i szukam fajnego miejsca.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Hotel Białka Tatrzańska

Post autor: kasiunia »

Podhale to piękny region naszego kraju. Dobrze wiemy jaki potrafi być tam tłok w sezonie. Pamiętajmy też ,że są to dość wysokie góry i pogoda może się w krótkim czasie bardzo zmienić .By uchronić sie przed przemarznięciem trzeba ze sobą zabrać odpowiednie odzienie. Dla nas w zasadzie juz mamy wszystko przygotowane ale dla syna jeszcze szukałam i trafiłam na taką oto bluzę - dstreet/pl/product-pol-40471-Bluza-meska-rozpinana-bez-kaptura-biala-Dstreet-BX5186.html , bardzo się podoba i jest wygodna.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Hotel Białka Tatrzańska

Post autor: farah557 »

Co prawda, trochę inny rejon, bo bardziej Podkarpacie, ale naprawdę warto jechać na urlop do hotelu grandchotowa/pl/. Mają naprawdę świetną obsługę i wiele atrakcji na terenie hotelu.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Hotel Białka Tatrzańska

Post autor: lola »

My jedziemy na wakacje zaraz na początku lipca :D Już odliczam dni z niecierpliwością. Zamówiłam sobie różowy ręcznik plażowy z hibou/pl/ i już wiem, że nam się sprawdzi. Bardzo dobrze chłonie wodę, jest mięciutki i duży. Nie wiem czy nie zamówię drugiego.