pomoc prawna

Awatar użytkownika
mikigr
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:27 pm

pomoc prawna

Post autor: mikigr »

Cześć! Czy korzystaliście może kiedyś z pomocy prawnej? Szukam profesjonalnej kancelarii prawnej, która pomoże mi w pewnym problemie. Polecicie coś konkretnego? Mój znajomy polecił mi wczoraj taką stronę kancelariafortis/pl/ . Sam z niej korzystał i mówi, że był bardzo zadowolony z ich usług. Myślicie, że warto im zaufać?
Ze sprytnym Radziem jakością sobie poradziem, w przeciwnym razie, stąd odjadziem.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: dorka4 »

Wiele porad prawnych znajdziecie na tej stronie insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/odzyska-pieniadze-pracodawcy-uk-istnienie-szansa-odszkodowanie/ . Między innymi dowiecie się tam, jak odzyskać pieniądze od pracodawcy w UK. Wiadomo jak to jest. Jak się nie zna języka, to wszędzie jest trudno. Poza tym wiele osób ma problem z przepisami. Dobrze jednak, że są takie strony, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: pomoc prawna

Post autor: farah557 »

Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnego prawnika, to skontaktuj się z tą kancelarią z Poznania kancelaria-walterowicz/pl/. Sama powierzyłam im wiele spraw i zawsze byłam bardzo zadowolona z ich pracy.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: karamba »

Czego by nie mówić, to jednak kancelarii prawnych mamy sporo, ale jak w tym morzu specjalistów wybrać kogoś, kto naprawdę się zna i wie, co to przepisy prawda? A no można po prostu zapytać znajomych o polecenie. Ja powiem tylko tyle - ta kancelaria bialystok-adwokaci.eu/porady-prawne.html na pewno Wam się sprawdzi.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: patriss »

Można potrzebować porady w wielu zakresach, ale na pewno Kancelaria Gawor pomoże, jeśli potrzebny wam będzie rozwód warszawa . Doświadczeni specjaliści poradzą, co trzeba zrobić i jak macie prowadzić rozmowy, żeby jak najkorzystniej wyjść w oczach sądu. Możecie im śmiało zaufać, to na pewno.

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: emi »

Warto zastanowić się nad zakupem pakietu opieki prawnej. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które pomaga rozwiązać wiele spraw. Tutaj lexsecure/pl/ sobie zerknijcie. Myślę, że warto zastanowić się nad taką opcją, bo nie kosztuje to zbyt wiele. Poza tym plusem jest to, że macie dostęp do infolinii prawnej przez całą dobę.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: pomoc prawna

Post autor: greta »

Jeśli chodzi i zespół najlepszych prawników to mogę polecić kancelarię adwokata Łukasza Węgłowskiego. Zajmują się przede wszystkim prawem rodzinnym i karnym ale pomogą w każdej sprawie w jakiej się do nich zgłosić i współpracują z wieloma kancelariami na terenie wybrzeża

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: MaryAnn84 »

Szukając ostatnio sprawdzonego adwokata została mi polecona Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś. Specjalizuje się ona w różnych dziedzinach prawa, w tym w rozwodach czy odzyskiwaniu odszkodowań. Z tego co udało mi się ustalić adwokat posiada duże doświadczenie, spory bilans wygranych spraw oraz niezbędną wiedzę, aby reprezentować nas w sądzie. Decydując się na danego adwokata trzeba mieć pewność, że podejmuje się on sprawy rzetelnie i można liczyć na jego dobre rady oraz pomoc na każdym kroku podczas całego toku sprawy.Dzięki temu sprawa sądowa będzie nas kosztowała znacznie mniej nerwów i czasu.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: pomoc prawna

Post autor: łobuziak »

Bardzo dobra jest kancelaria prawna tu firmaprawnicza/pl/ Z siedzibą w Łodzi o ogólnopolskim zasięgu działania. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży prawniczej. Prowadzą sprawy zarówno dla niedużych firm, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw. Poza tym pomagaja klientom indywidualnym min w sprawach spadkowych, rozwodowych itp.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: pomoc prawna

Post autor: sprytna »

W Warszawie bardzo dobra jest kancelaria p. I. Rzucidło. Tu macie dane kontaktowe kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ Kancelaria specjalizuje się w uwolnieniu klientów od kredytów zaciągniętych frankach. W prowadzonych sprawach przeciwko bankom aż 95% spraw frankowych wygrali kredytobiorcy. Myślę że warto do nich udać się po pomoc.