pomoc dla firm

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

Dzisiaj , bardzo dużym zagrożeniem dla firm są rosnące ceny gazu i energii elektrycznej. Co robić? przecież nie można bezczynnie czekać, bo może się to skończyć tragicznie dla wielu firm. Odpowiedź jest prosta - wybierz dostawce energii, który zaoferuje najlepsze warunki finansowe, albo pomyślcie o instalacji fotowoltaicznej , to także w jakieś perspektywie czasu przyniesie konkretne zyski.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: arabica »

Na pewno warto też postawić na oprogramowanie, ponieważ ono może też usprawnić firmę i poprawić jej funkcjonowanie. Chociażby zobaczcie na systemy Atom ERP atomerp/pl/ , które usprawniają obieg dokumentacji, zarządzanie pracownikami, rekrutację, rachunkowości, przysyłki kurierskie i różne inne aspekty.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

"Dzisiaj prowadzący firmy z jednej strony mają dość ciężko ale z drugiej strony mają olbrzymie wsparcie ze strony firm i podmiotów zewnętrznych (np. biura rachunkowe) albo ze strony powstających programów i aplikacji, które wspomagają ich w biznesie. Bardzo popularne stają się ostatnio programy wspomagające, gdzie prym moim zdaniem wiedzie faktura elektroniczna.To oszczędność czasu i pieniędzy."

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: tutsi »

Myślę, ze wybór odpowiedniego oprogramowania może okazać się ogromną pomocą dla każdej firmy. Jeśli rozglądacie się za narzędziem, które usprawni komunikację a dodatkowo pozwoli w sposób anonimowy zgłaszać zauważone nieprawidłowości to poczytajcie sobie o kanale zgłoszeniowym Sygnalista24 sygnalista24.info/. Nowoczesne, bezpieczne i odpowiednio szyfrowane narzędzie, które sprawdzi się i w firmach i w placówkach użyteczności publicznej, np w urzędach.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: pomoc dla firm

Post autor: marysia »

Ja to w sumie wszystko mam już dograne. Jedyne czego potrzebuję to pomocy w aranżacji wnętrz mojej firmy. Myślałam w sumie o ofercie roslinydlabiura/pl/uslugi/ogrody-wertykalne/ na ogrody wertykalne. Czy ktoś z was miał już do czynienia z tą firma?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

W dzisiejszych czasach firmy mają może i czasami pod górkę - mam tu na myśli absurdalność i zmienność przepisów ale z drugiej strony moga liczyć na dość znaczną pomoc. Pierwsza kwestia to biura rachunkowe , które moga wyręczyć firmy z wielu dość trudnych zajęć i czynności. Inny temat to szkolenia Warszawa , w firmie Humanskills , gdzie można liczyć na różne szkolenia , także na darmowe lub online.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: lunko »

Każdej firmie przyda się pomoc w innej dziedzinie. Warto jednak wiedzieć, gdzie takich informacji oraz porad szukać. W sieci oczywiście jest wiele artykułów, czy blogów poświęconych tematyce zatrudniania pracowników. Jednym z takich blogów jest https://www.gamfi.com/wiedza/ . Znajdziecie tam również podcast.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: lunko »

W każdej formie powinno co jakiś czas odbyć się szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej. Komunikacja w firmie to podstawa, zarówno w zespole, jak i z klientami. Warto takie szkolenia organizować dla pracowników. Ich rozwój, to rozwój firmy.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: pomoc dla firm

Post autor: farah557 »

Ciężko jest znaleźć idealne miejsce na organizację szkolenia, czy innego eventu firmowego. Jeśli stoicie przed wyborem, to polecam sprawdzić ofertę tego hotelu https://bristolbusko.pl/sale-konferencyjne.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych informacji - wielkie dzięki.