pomoc dla firm

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

pomoc dla firm

Post autor: sprytna »

Prowadzicie firmy? Czy korzystacie z współpracy z innymi firmami, które pomagają rozwiązywać wasze różne problemy? Jakie to są firmy?

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: pomoc dla firm

Post autor: łobuziak »

Może sprawdź sobie tą ofertę tu teamquest/pl/ To firma z długoletnim doświadczniem. Zajmuje się rekrutacją pracowników IT. Wystarczy że przedstawisz im swoje wymagania, a oni zajmą się resztą. "Tęga głowa" dla której komutery nie są tajemnica, przydaje się w każdej firmie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

Bez wątpienia pomocą dla wielu firm będą szkolenia, to bardzo ważny element rozwoju w firmie. Każdy, kto prowadzi firmę doskonale wie jak czasami bardzo trudno nawiązać prawidłową relację z klientem - czasami wydaje się to nie możliwe - a jednak. Zapraszam do zapoznania się z ofertą - coaching Warszawa - to sposób na znalezienie wspólnego języka z klientem, to pytania i odpowiedzi, które zaprowadzą nas do celu. Nie wiem czy wiecie ale podobnie proces przebiega na linii menager - pracownik ale to już inny temat.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: pomoc dla firm

Post autor: farah557 »

Posiadając firmę, należy przede wszystkim nawiązać stałą współpracę z dobrą kancelarią prawną. Ja korzystam od wielu lat z usług prawników z kancelaria-walterowicz/pl/ - wielokrotnie uratowali mnie z ciężkich sytuacji.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: pomoc dla firm

Post autor: zonia »

No jasne, że tak. Współpraca z innymi firmami ma kluczowe znaczenie, w szczególności wtedy, jeśli chcemy usprawnić jej funkcjonowanie i obniżyć koszty. aplok/pl/ tutaj możecie sobie zerknąć jak fajną ofertę ma firma Aplok. Zatrudniają tylko wykwalifikowanych specjalistów którzy obsługuja firmy na terenie całej Polski oraz Europy. Tworzą specjalnie dedykowane rozwiązania
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: tomekkk »

Prowadzę obecnie małą firmę sprzedażową, którą objąłem po rodzicach. Jednak chcąc iść z duchem czasu postawiłem na cyfryzację poprzez ready-os/com/pl/. Świetny system do sprawnego zarządzania całością od CRM po faktury.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: djonka »

wspolpraca z firma hr pozwolila nam usprawnic proces rekrutacji i zatrudniania i maksymalnie zwiekszyc jego efektywnosc :) mysle, ze do rozwazenia :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

Firmy maj dzisiaj bardzo trudno z uwagi na zmienność przepisów podatkowych - głównie w ostatnim czasie. Jednak mogą liczyć także na pomoc ze strony instytucji i firm zewnętrznych - np. biur rachunkowych itp. Powstaje też wiele programów i aplikacji wspomagających te firmy w prowadzeniu biznesu. Na przykład taki obszar jak zarządzanie delegacjami obsługiwany jest przez moduł aplikacji V- Desk, który daje pełna automatyzację w rozliczaniu wyjazdów służbowych.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: patriss »

Są na to odpowiednie firmy, jednak ja Wam powiem, że sama mam problem z tym, czy z tamtym, dlatego ogólnie mam nadzieję, że uda mi się coś fajnego znaleźć. No i jeśli już mam coś powiedzieć, to na pewno to, że kapitał zakładowy spółki zoo mnie interesuje. Dlatego dajcie znak, co o tym wiecie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: pomoc dla firm

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych informacji , dziękuję.