pozycjonowanie sklepu internetowego

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: kasjuszka »

Tak jak w temacie, szukam dobrej firmy, która się czymś takim zajmuje. Może macie kogoś godnego polecenia?

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: djonka »

Całkiem niedawno sama szukałam i porównując oferty wybrałam home/pl/reklama-internetowa/pozycjonowanie/ . Absolutnie nie żałuję, bardzo profesjonalne podejście, kontakt regularny, informowanie o przebiegu działań i wynikach, dla mnie bomba.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: armonia »

A słyszeliście o czymś takim jak pozycjonowanie lokalne? Jeśli nie to koniecznie zajrzyjcie tutaj . Jest to jedna z metod na pozyskiwanie mocnych linków, która umocni pozycję strony w wyszukiwania lokalnych

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: Maczko0 »

Ja długo myślałam ze sama sobie poradzę ale im bardziej w to brnęłam tym bardzie przekonywałam się co do agencji. Jest to na pewno wygodna opcja i bezpieczniejsza. Teraz wszystkim zajmuje się virtualpeople/pl/

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: lunko »

Jak szukacie opcji na dobre pozycjonowanie waszego sklepu internetowego to ja polecam tą xann/pl/ firmę do tego wynająć. Na ich stronie macie opisane jak pomogli innym firmom w widoczności w wyszukiwarce i o ile więcej wzrosła rozpoznawalność.

Lejdi
Posty: 68
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Post autor: Lejdi »

Pozycjonowanie sklepu internetowego przebiega trochę inaczej, niż strony internetowej. Sklep ma sprzedawać - to prawda, że klient musi go znaleźć w internecie. Ale - ale jeśli już go odnajdzie, to musi sam się "odnaleźć" w danym e-sklepie, prawda? Także duży nacisk trzeba tutaj położyć na opisy kategorii oraz konkretnych produktów. Tak, aby klient dokładnie wiedział co kupuje (uniknie to potem ewentualnych zwrotów towarów). Zobaczcie więc, jak powinny wyglądać takie profesjonalne opisy i co powinny w sobie "mieć": https://vorma.pl/copwyriting-tresci-do- ... rnetowych/