Reklama firma

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Reklama firma

Post autor: karamba »

Cieszę się, że myślicie o reklamie firmy, ale wydaje mi się, że również powinniśmy pomyśleć o szkoleniu i rozwijaniu się. Na przykład zarzadzanie stresem jest ważne i przydatne. Na co dzień możemy się denerwować bardzo często, ale i w pracy jesteśmy na ogół popędzani, albo po prostu nadrabiamy coś za kogoś. A to jednak mocno stresuje.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Reklama firma

Post autor: lunko »

Uważam, że reklamę swojego przedsiębiorstwa należy przede wszystkim dokładnie zaplanować. Jak to zrobić? Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać - proponowałbym jednak sporo na ten temat poczytać. Ten artykuł: dbmakler/pl/reklama-internetowa-jak-ja-stworzyc/ wiele wyjaśnia.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Reklama firma

Post autor: kasiunia »

Wydatki na reklamę są na prawdę różne. W większości przypadków zaczynamy od stosowania wizytówek oraz różnego rodzaju reklam. Dośc często bierzemy także udział w organizowanych targach albo sami organizujemy eventy. Chodzi o to by zbliżyć się jak najbardziej do klienta. Kulminacją takich zachowań jest spotkanie z klientem w restauracji. Jakie są zasady zachowania przy stole w takich sytuacjach , czy w ogóle są takie zasady ? Tak, jak najbardziej i zachęcam do zapoznania się z tymi zasadami.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Reklama firma

Post autor: lola »

Każda forma reklamy jest skuteczna. Po prostu reklama w sieci daje dużo lepsze i szybsze efekty niz reklama tradycyjna taka jak ulotki itd. Dlatego my zdecydowaliśmy się na marketing internetowy - inbmarketing/pl Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, przybyło do nas sporo nowych klientów.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Reklama firma

Post autor: arabica »

A ja właśnie zastanawiam się czy czasami nie zainwestować w gadżety reklamowe, co wy na to? Myślałam, czy nie zamówić przykładowo notesy na spirali z logiem firmy i inne podobne rzeczy. Czy wiecie do kogo warto się zgłosić w tym zakresie?

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Reklama firma

Post autor: Jolka »

Takie notesy fajna sprawa. Tak samo jak inne materiały drukowane typu ulotki czy na przykład katalogi produktowe. Szczególne te ostatnie warte są uwagi. Świetnie sprawdzają się podczas targów. Koszt ich wykonania nie jest wysoki. Tutaj jest kalkulator na stronie drukarni, która wykonuje takie katalogi copyshop.krakow/pl/oferta/kalkulator-broszur/ . Cena dobra, jakość też, a skuteczność takich katalogów jest duża.

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Reklama firma

Post autor: Lucy »

Jeśli chodzi o skuteczną reklamę, to na sam początek trzeba wybrać firmę, która wykona stronę. W końcu to wizytówka biznesu. Słyszałam, że sporo ciekawych pakietów ma w ofercie firma Internetowe strony Od razu podają też koszt strony internetowej Łódź. Działają sprawnie i rzetelnie, także na pewno będziecie zadowoleni. Warto się do nich odezwać, bo mogą też dojechać do klienta.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Reklama firma

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że każda firma powinna prowadzić działania marketingowe , bez względu na to jaką branżę reprezentuje i jakich firma jest rozmiarów. Każda firma powinna być nastawiona na zakup takich materiałów reklamowych jak wizytówki oraz ulotki.Później przyjdzie czas na bardziej wyrafinowane formy i materiały reklamowe. Powiem szczerze ,że często w róznych firmach widziałam długopis magnetyczny z logo firmy ... i to bardzo mi sie spodobało.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Reklama firma

Post autor: arabica »

Wiadomo, jak reklama jest ważna, dlatego jedno jest pewne - że trzeba próbować najróżniejszych metod. Ja przykładowo teraz zdecydowałam się na gadżety reklamowe, ponieważ one też sporo dają... Ja chce dlatego zgłosić się do firmy manufakturakalendarzy/pl/ , ponieważ bardzo mnie zainteresowała ich oferta. Jest tam spory wybór w poszczególnych opcjach.