Kurs angielskiego online

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Kurs angielskiego online

Post autor: Perseuko »

Jeżeli ktoś z was zamierza udać się na kurs angielskiego online, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link http://www.elc.pl/ . Moim zdaniem jest to najlepszy kurs dostępny w sieci. Sam z niego korzystałem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Ciężko znaleźć obecnie coś lepszego, polecam gorąco!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kurs angielskiego online

Post autor: Paulina »

A skoro już mowa o nauce angielskiego, to czy warto Waszym zdaniem przystępować do certyfikowanych egzaminów językowych? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/egzamin/cpe o egzaminie CPE z języka angielskiego, który pozwala właśnie na uzyskanie takiego certyfikatu. Co Wy na to?

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kurs angielskiego online

Post autor: Paulina »

Ja też ostatnio tak sobie myślałam, że może warto byłoby się nieco podszkolić z języka angielskiego. Trafiłam na ofertę szkoły językowej Ling Team na stronie internetowej lingteam/pl/kurs-konwersacyjny-angielski, gdzie, jak widać, można zapisać się między innymi na kurs konwersacyjny angielski. Podobno może on pomóc w poprawieniu swojej komunikacji w tym języku. Jak sądzicie, czy warto się tam zapisać na taki kurs?

madzik
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:47 am

Re: Kurs angielskiego online

Post autor: madzik »

Wygodne są takie kursy online.

arti
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:04 am

Re: Kurs angielskiego online

Post autor: arti »

Najważniejsze to znaleźć dla siebie jak najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Ja od niedawna wróciłem do nauki angielskiego, kiedyś w szkole się uczyłem. Teraz to jakbym od zera zaczynał. Korzystam z pomocy jakie można w necie znaleźć. Ostatnio na youtube/com/watch?v=OSSiB9181uk pilnie trenowałem aktywne rozumienie angielskiego ze słuchu. Super są te ćwiczenia. Raz, że proste i dwa, że skuteczne.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Kurs angielskiego online

Post autor: gbasia1 »

Angielskiego uczyłam się w szkole językowej profi-lingua/pl/. Mają świetny poziom. Ja jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Wiele się nauczyłam, zaczęłam również płynnie mówić. Prowadząca dzieliła się ciekawymi materiałami :)