Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: marlena »

Jako przedsiębiorca wiem, że pożyczka dla firm online często bywa ostatnią formą pomocy. Biorąc pod uwagę bieżącą sytuację epidemiczną w Polsce i niezapowiedziane locdowny, przedsiębiorcy mają bardzo ciężką sytuację. Dlatego też polecam FairFinance24, która przygotowała plan pomocy finansowej w formie online.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: dorka4 »

Warto w pierwszej kolejności warto zrobić audyt unijny, aby znaleźć dobry kierunek. Tutaj edoradca/pl/oferta/doradztwo-europejskie/audyt-unijny/ warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych informacji. Takie rozwiązanie sprawia, że będzie można pozyskać konkretne pieniądze, a przecież oto właśnie chodzi. Trzeba bowiem stawiać na rozwiązania dopasowanych do konkretnych potrzeb.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: lunko »

Ja dofinansowanie które dostałem na moją firmę wykorzystałem między innymi do promocji, reklamę na instagramie rozpocząłem. Ja też się tam promujecie to tutaj blue-bell/pl/jak-zwiekszac-zasiegi-na-instagramie-w-2021-roku macie fajny artykuł o tym jak można sobie tam zwiększyć zasięgi, przeczytajcie.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: walicja »

Jeśli chodzi o dofinansowania dla firm to w dzisiejszych czasach można bez problemu takie znaleźć. Ale jak na razie to ja zastanawiam się nad tym czy w naszej firmie płatności online są odpowiednio zabezpieczone. Bo jednak to bardzo ważny aspekt jest. Dlatego też zaczęłam szukać jakiś informacji na temat takich płatności online i między innymi znalazłam tutaj bluemedia/pl/oferta/platnosci-online najnowocześniejsze rozwiązania jeśli chodzi o płatności online.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: powder »

Mojej firmie niestety żadne dofinansowania nie przysługują, dlatego postanowiliśmy wziąć pożyczkę społecznościową na zrealizowanie planowanej inwestycji. Otrzymaliśmy ją na portalu futurecapital/pl/ - warunki finansowe były bardzo atrakcyjne ze względu na spore zainteresowanie ze strony inwestorów. Uważam, że tego typu rozwiązania są bardzo pomocne dla firm i warto z nich korzystać, co o tym myślicie?

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: kasiunia »

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele usług które są bezpłatne. Najczęściej są to różnego rodzaju szkolenia, które organizowane są dla młodych firm przez różne zrzeszenia i instytucje , także rządowe (w końcu min. od tego są) To co martwi włascicieli firm to ostatnio częste zmiany w podatkach .Na szczęście w tej kwestii także można znaleźć bezpłatne szkolenia ... trzeba tylko poszukać.