Komfortowa praca w domu

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: marysia »

Najważniejsze jest to aby zarabiać i móc się utrzymywać, bez względu na to jaka to praca. Ja w zeszłym roku miałam problem ze znalezieniem pracy na własną rękę dlatego zgłosiłam się do MG Solutions. Jest to agencja pracy tymczasowej, która praktycznie z dnia na dzień znalazła dla mnie wolne stanowisko.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: armonia »

Możesz sobie sprawdzić czy są dostępne oferty pracy Poznań poprzez serwis jobimi. Z tego co się orientuję to coraz więcej pracodawców umożliwia pracę zdalną. W końcu żyjemy w dobie internetu więc nie jest to nieosiągalne :)

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: Lejdi »

Najlepszym miejscem na szukanie pracy jest przeglądanie oferty w sieci. Jeśli interesuje was marketing internetowy praca kraków to zerknijcie na ofertę agencji marketingowej Seolo. To bardzo prężnie rozwijająca się agencja, która oferuje pracę w młodym i zgranym zespole. Firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy, możliwość pracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej, a także sporo rozmaitych bonusów.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: iriss »

Lub można sobie sprawdzić też jak wygląda rejestracja avon - i dlaczego warto dołączyć właśnie do tej firmy. Myślę, że taka praca jako konsultantka avon może też was zainteresować, bo możecie tutaj zacząć zarabiać realne pieniądze od sprzedaży ich produktów. Możecie również się rozwijać i także zyskać rabaty niezłe dla siebie.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: kasiunia »

Komfortowa praca w domu? - czemu nie to zależy od ciebie i twojego pracodawcy. Przepisy w zakresie pracy już nadążyły za pracą zdalną. To nowelizacja kodeksu pracy 2021 uregulowała te kwestie, tak więc nie ma większych problemów z pracą zdalną w domu a nawet w dowolnym miejscu na świecie.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: powder »

Od zawsze interesowała mnie informatyka i od trzech lat nieustannie tworzę strony internetowe na zamówienie. Klientów mam sporo, niektórzy mają nawet specjalne wymagania, więc dzięki temu zarabiam jeszcze więcej. Wszystkie strony stawiam na hostingu od firmy mhw/pl/hosting, gdyż oferują oni stabilny hosting i co ważne - w dobrej cenie. Na ich stronie sprawdzam też, czy domena, którą chce mieć klient jest wolna i przystępuję do realizacji zamówienia. Jak chcecie założyć stronę, to warto skorzystać z ich oferty.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: arabica »

A ja powiem wam, że bardzo przyjemną pracą jest bycie konsultantką avon. Od jakiegoś czasu dołączyłam do klubu i teraz kiedy wiem, jak to wszystko działa i jestem zaskoczona. Naprawdę fajnie można sobie dorobić i jeszcze wspaniałe ma się rabaty na ich produkty - supcio. Jakby co tutaj konsultantki-avon/pl/kontakt-avon/ macie do nich kontakt.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: lunko »

Ja tez doceniam to, że mogę pracować z domu. jeśli natomiast pracujesz w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, to myślę, że przydadzą ci się informacje zawarte w tym artykule https://www.bezpodatku.pl/pit-37-a-pit- ... owiazania/ . Dowiesz się z niego najważniejszych informacji odnośnie PIT 37 i PIT 11.

beatabeta
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: beatabeta »

Ja tam pracuje zdalnie z kuchni ;) Kupiłam sobie wygodny fotel i tablice magnetyczną żeby zapisywać co mam zrobić każdego dnia, planuje na niej dzień itd i dobrze mi się tak pracuje. Ważne żeby być profuktywnym a nie bawić się w biura domowe specjalne gdzie dzieci nie mają wstępu no proszę was ;D

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Komfortowa praca w domu

Post autor: tutsi »

Ja też od wielu lat pracuje zdalnie, urządziłam sobie nawet małe, domowe biuro :) uważam,. że najważniejsze jest to, by mieć swobodny dostęp do szybkiego i stabilnego internetu :) jeśli mieszkacie w Białymstoku i szukacie ciekawej oferty na takie usługi to polecam kontakt z firmą Elpos v. Działają w branży już jakiś czas, oferują wysoka jakość usług w konkurencyjnej cenie.