Transport specjalistyczny

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Transport specjalistyczny

Post autor: Wajkud »

Heja, ostatnio sporo się zastanawiam nad skorzystaniem z usług firmy, która specjalizuje się w relokacji maszyn. Znacie kogoś takiego? Możecie go polecić? Do tej pory trafiłem na tą firmę http://niskopodwoziowy.pl/transport-spe ... ny-wroclaw . Może warto w nich zainwestować? Czekam na wasze opinie, dzięki za pomoc!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Transport specjalistyczny

Post autor: masala »

Myślę, że zainteresować Was może także firma transportowa gdańsk: pomocdrogowagdansk/pl/firma/ . Firma ta zajmuje się transportem różnych obiektów. W biznesie taki kontakt może być bardzo przydatny.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Transport specjalistyczny

Post autor: lunko »

Pozostając w temacie transportu, jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej, lub poprostu zarządzasz flotą pojazdów, polecam Ci zamontowanie w samochodach służbowych monitoringu GPS. Taki monitoring mozesz zakupić w firmie Geonavi, polecam Ci zapoznanie się z ich ofertą na stronie. Znajdziesz w ich ofercie monitoring samochodów osobowych, maszyn rolniczych, samochodów dostawczych, czy przemysłowych. Wszystkie zapisy są również archiwizowane, co uważam, jest ogromnym plusem.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Transport specjalistyczny

Post autor: lola »

Jeśli jesteś przewoźnikiem i szukasz zleceń to szczerze polecam ten artykuł teoriabiznesu/pl/firma/jestes-przewoznikiem-sprawdz-jak-szukac-zlecen/ Dowiesz się jak szukać zleceń i znajdziesz tam wiele cennych wskazówek. Uważam, że warto z nich skorzystać.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Transport specjalistyczny

Post autor: marysia »

Skoro już zeszliśmy na temat transportu, to jestem bardzo ciekawa gdzie zalecacie zamówić pasy transportowe? Mnie udało się znaleźć namiar na ofertę muntech24/pl/pl/c/Pasy-transportowe/74 Może ktoś z was, już miał do czynienia z tym sklepem i ich ofertą?

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Transport specjalistyczny

Post autor: tamara »

Może tutaj przyda się transport niskopodwoziowy? Warto pomyśleć o takiej opcji. Na blogu https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... czym-jest/ znajdziecie więcej informacji na temat tego typu transportu. Sądzę, że będzie to bardzo dobry wybór w przypadku transportu różnych sprzętów.