Kancelaria prawna

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Maczko0 »

No wiesz co, ja mogę polecić specjalistę, który mnie wyciągnął z problemów raz - gajda-adwokat/pl/ Pan Michał Gajda. Na pewno Ci pomoże, jak się do niego odezwiesz. Bardzo dobry jest, rzetelny, naprawdę pełen profesjonalizm

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Kancelaria prawna

Post autor: greta »

Jeśli chodzi i prawo rodzinne to mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego, jest skuteczny i dyskretny, zna się doskonale na tej dziedzinie prawa i jest w stanie wywalczyć spore alimenty w każdej sytuacji

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: dorka4 »

....

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: emi »

A tutaj insito-odszkodowania.uk/ mieliście już okazję zajrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na kancelarię odszkodowawczą, która oferuje naprawę ciekawe usługi. Przede wszystkim pomaga poszkodowanym w różnych wypadkach odzyskać odszkodowanie. Myślę, że warto sobie tam zerknąć i sprawdzić ich ofertę.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: powder »

Również ostatnio musiałem skorzystać z pomocy prawnej - w zeszłym miesiącu miałem dość poważny wypadek. Podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych zostałem potrącony przez samochód, przez co mam złamaną nogę, a rehabilitacja potrwa wiele miesięcy bez gwarancji, że odzyskam pełną sprawność. Zależało mi na tym, aby uzyskać za potrącenie na pasach odszkodowanie i jestem na dobrej drodze - termin rozprawy jest w przyszłym tygodniu.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: sprytna »

Jeśli mowa o dobrych kancelariach prawnych to zobaczcie tu kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ To kancelaria prawna z długoletnim doświadczeniem. Zatrudnia najlepszych prawników, ekspertów. Którzy są w 100% zaangażowani w sprawy swoich klientów. A pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Paulina »

A czy kogoś z Was interesuje może praca kancelaria katowice? Nawet, jeśli jesteście jeszcze studentami prawa, dodatkowy staż lub praktyki dałyby Wam cenne doświadczenie zawodowe. Z tego, co widziałam na stronie internetowej ggk-kancelaria/pl/praca-kancelaria-katowice/, to niektóre kancelarie na przykład w Katowicach chętnie przyjmują takie nowe osoby.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: lunko »

Moim zdaniem warto znać prawa podatkowe, bo dzięki ich znajomości samodzielne rozliczanie się będzie dużo prostsze. Na początek warto zorientować się jakie działania ochronne możesz podjąć, ale też jakie ulgi Ci przysługują. Dzięki temu możesz dostać zwrot nadpłaconego podatkut.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Jolka »

Jeśli chodzi o Kraków i okolice to od siebie mogę zaproponować tę kancelarię kancelariamcm/pl/ . Szeroki zakres usług, kompleksowo, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi prawnej. Kancelaria jest na rynku od wielu lat, dysponuje więc ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz cieszy się zaufaniem klientów. Obsługa prawna dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Wajkud »

Witam serdecznie.

Czy korzystaliście może na południu Polski z jakiegoś dobrego prawnika zajmującego się rozwodami? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem. W Internecie jest niestety taki wybór, że ciężko jest się na coś zdecydować. Myślicie, że oferta taka jak na przykład tu byłaby ok https://kancelariafortis.pl/ ?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami