Stomatolog

deborah
Posty: 520
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - szukam dentysty z dobrym podejściem do pacjenta. Muszę umówić się na wyrwanie dwóch ósemek. Jaki gabinet możecie mi polecić?

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Arkadiusz1 »

Bardzo ważne będzie to, byście od razu stawiali na takie wsparcie stomatologiczne, co do którego będziecie mieli pewnośc, że będzie dla Was najlepszą opcją. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do dentistica/com/pl/ i dowiedzieli się, na jakie gabinety zdecydowanie warto stawiać. To pomoże Wam utrzymać zęby w dobrym stanie przez dłuższy czas.
Tekst sponsorowany

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Stomatolog

Post autor: igaiga »

O żeby trzeba bardzo dbać. Wiadomo, że zęby są naszą wizytówką i trzeba o nie dbać. Ja mam taką szczoteczkę soniczną permanent24/pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 która bardzo dokładnie czyści zęby, ale też skutecznie wybiela zęby.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Paulina »

Jeśli kogoś z Was interesowałby naprawdę dobry skuteczny i sprawdzony dentysta Warszawa Śródmieście, to polecam wybrać się do gabinetu stomatologicznego Artodonto na ulicy Stawki. Możecie tam liczyć na naprawdę fachową obsługę i profesjonalne leczenie waszych zębów. W gabinecie są również przyjmowane dzieci, do których specjaliści mają odpowiednie podejście. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Krecha »

Moja babcia od dłuższego czasu wybierała się do stomatologa aby wykonać nowe protezy. Niestety pandemia sprawiła, że obawia się wizyt u lekarzy itp. Przekonałam ją, że tam dbają o bezpieczeństwo i udało mi się ją namówić na wizytę w jadczyk/pl/nasze-uslugi/protezy/ . Fachowa opieka, szybka i sprawna konsultacja. Babcia od dwóch tygodni cieszy się nowymi zębami.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Lucy »

Chyba każdy marzy o pięknym uśmiechu i zdrowych zębach. Dlatego dobrym sposobem na to mogą być licówki. Słyszałam, że doświadczoną kliniką jest ta licowki-porcelanowe/pl/ . Dentysta Michał Rotsztejn ma pracownię techniki dentystycznej, w której robi licówki, dlatego sam zabieg jest tańszy. Przysługuje na nie rok gwaranci, a pierwsza konsultacja jest darmowa.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 468
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Stomatolog

Post autor: Perseuko »

A czy takie licówki łódź będą według Was ok? Co na ten temat sądzicie?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Stomatolog

Post autor: zonia »

Ja jakis czas temu mialam robione licówki :) synusclinic/pl/oferta/protetyka/ tutaj wlasnie, nie sądzilam, ze jeszcze kiedys bede mogla miec piekne zeby ale dentysta zaproponowal mi takie rozwiazanie i okazalo sie, ze faktycznie efekt jest super
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Wajkud »

Od kilku lat jestem stomatologiem , więc obsługuję chorych klientów 7 dni w tygodniu od świtu do zmierzchu. To zajęcie potrafi być wyjątkowo odpowiedzialne, dlatego korzystam z wysokiej kategorii akcesoriów Wszystkie leki zostały zakupione na portalu https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... ronne.html. Kurowanie klientów jest od teraz zdecydowanie bardziej fachowe..
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Arkadiusz1 »

W tym temacie liczy się przede wszystkim Wasze zdrowie, więc koniecznie zastanówcie się, co realnie mogłoby Wam tutaj pomóc. Myślę, że takie gabinety jak dentiumclinic/pl/ mogą okazać się dla Was dobrym wyborem. Zainteresujcie się tym tematem, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie!
Tekst sponsorowany