Biuro rachunkowe

piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:57 pm

Biuro rachunkowe

Post autor: piotrtalikos »

Postanowiłem, że odchodzę z etatu bo chcę pracować dla siebie. Szukam księgowego, który pomoże mi przejść od etatowca po przedsiębiorcę. Znalazłem w internecie portal znany księgowy - znany-ksiegowy/pl/ . Widzę, że reklamują się u nich biura rachunkowe a portal umożliwia sprawdzenie cen w kilku biurach rachunkowych. Chciałbym was spytać czy współpracowaliście już z nimi i poznać waszą opinię o nich? Czy znaleźli dla was biuro rachunkowe i jesteście zadowoleni z podmiotu, który został polecony przez portal znany księgowy? Czekam na info od was.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: dorka4 »

Sprawdź sobie również to biurowektor/pl/ biuro rachunkowe. Można nie tylko powierzyć im sprawy księgowe, ale również kadrowe. Mają bowiem szeroki zakres usług. Trzeba zawsze stawiać na profesjonalne rozwiązania, aby w przypadku kontroli wszystko było w porządku. Dzięki temu można bowiem uniknąć wielu problemów i spokojnie spać. Na stronie macie ofertę tego biura.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Olina »

A znacie może to biuro rachunkowe perfekt.biz/pl/uslugi-rachun ... rakow.html . Przejrzałam dokładnie ich ofertę i jestem gotowa podjąć z nimi współpracę. Dla mnie to będzie bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ wolę się w firmie zająć innymi sprawami niż rachunkami. Może również chcielibyście skorzystać z ich usług?

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: emi »

A tutaj techtax/pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na biuro rachunkowe, które oferuje wiele ciekawych usług dla firm z różnych branż. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Zasze należy korzystać z profesjonalnych usług, aby nasze rozliczenia były wykonywane w sposób prawidłowy.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: gbasia1 »

Polecam usługi profesjonalnego biura rachunkowego europim/pl/biuro-rachunkowe/, gdzie bez problemu zajmą się niezbędną obsługą księgową każdej działalności gospodarczej. Działają na rynku od wielu lat w pełni skutecznie, mają ogromne doświadczenie.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: marysia »

Jeżeli macie problem z księgowością w waszej firmie, to od siebie polecam zainteresować się ofertą księgowość w Krakowie Osobiście uważam, że mają naprawdę ciekawe i przydatne rozwiązania dla biznesu, z którymi warto się zapoznać w wolnej chwili. Myślę, że nie będziecie żałować.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: mirka00 »

Nie do końca ufam biurom z zewnątrz, więc sama prowadzę księgowość. Jeśli mam jakiś problem, to się konsultuję, czasem bezpłatnie, a czasem za odpowiednią opłatą. Przeczytałam też na stronie kredytypoznan/com/faktoring-poznan/ , że dobrze jest znać faktoring. A ja mam problem z niektórymi płatnościami. Możecie mi o tym więcej powiedzieć?

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: agnieszka354 »

Zajrzyj sobie na stronę europim/pl. Prowadzą usługi księgowe i różne szkolenia. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: masala »

W moim przypadku świetnie sprawdza się Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość w Krakowie: firkrakow/pl/ . Moja firma korzysta z ich usług od kilku lat. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z urzędem skarbowym.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: karamba »

A no jasne, że to jest potrzebne, ale nie tylko to. Musicie mieć na uwadze również odpowiedni darmowy program do faktur odwrotne obciążenie i inne takie. Macie już coś takiego na oku? Jeśli nie, to przypominam tylko, że Mega-Tech pozwala na takie kombinacje i malwersacje, oczywiście w świetle prawa ;) .