Biuro rachunkowe

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: patriss »

W tej kwestii ja mogę powiedzieć tylko tyle, że lepiej jest się zdecydować na pomoc kogoś, kto działa online. Jednak księgowość internetowa jest łatwiejsza w obsłudze i w razie czego łatwiej o kontakt z kimś, kto się zajmuje naszymi księgami. Takie programy internetowe, zdalne to przyszłość wielu biznesów.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: mirka00 »

W zasadzie nie raz czytałam o tym, czy o tamtym. Ludzie różnie postępują w sytuacji zagrożenia, ale jednak z fiskusem lepiej nie zadzierać. Jeśli więc macie coś do rozliczenia, to lepiej zaangażujcie biuro rachunkowe Inowrocław , niż róbcie to sami. Może się okazać, że sobie problemów nasprzyjacie.

qinga
Posty: 25
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: qinga »

Jeśli prowadzicie duże firmy to pomoc księgowego na pewno się przyda. Ja zatrudniam się sama i wystawiam zaledwie 3-4 faktury miesięcznie więc nie potrzebuję takiego wsparcia. Jakiś czas temu znalazłam w sieci darmowy program do fakturowania ( Mega Tech) i do dziś z niego korzystam. Na plus duża ilość praktycznych funkcji oraz prosta obsługa.

lunko
Posty: 773
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: lunko »

Najbardziej polecanym programem do fakturowania wśród moich znajomych, którzy prowadzą firmy jest: afaktury/pl/wystaw-fakture-rr,3,9/ . Podobno jest bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny i przede wszystkim, usprawnia pracę. Jedną z możliwości jaką daje program jest wystawienie takiej faktury jak faktura RR.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: arabica »

"A czy już wyrobiliście sobie kursy na cit podatki ? Czy już jesteście na bieżąco z przepisami, jakie ostatnio weszły w sprawie rozliczeń? Jak nie, to możecie sprawdzić sobie co przygotowanego w ofercie ma CRIDOTEKA. Myślę, że te szkolenia was zainteresują..."

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: armonia »

Trzeba przyznać, że temat podatków nie jest łatwy i mało kto sobie z nim radzi jeśli nie jest profesjonalistą. Dlatego uważam, że lepiej jest podjąć współpracę z firmą księgową wzpartners/pl/ i mieć pewność, że kwestie podatkowe naszej firmy są w dobrych rękach.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kasiunia »

Znalezienie biura rachunkowego nie jest wcale trudną sprawą. Zresztą nie musimy szukać biura w pobliżu siedziby firmy, bo programy obsługujące są z reguły sieciowe i nie problemu by firma z Olsztyna była obsługiwana przez firmę z Wrocławia. W domu potrzebować jednak będziemy kilku bardzo ważnych artykułów papierniczych. Przyda nam sie także stojak na długopisy , bardzo nie lubię kiedy długopisy i ołówki leżą porozrzucane.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: arabica »

No dobrze, a ma ktoś biznes w Szwajcarii? W sumie to dla mnie ważne, bo jak wiadomo, muszę mieć pewność tego, co robię i tego, co się dzieje, dlatego chętnie poznam szczegóły. Chcę założyć tam biznes i tu kam.nu/pl/ mam ogólnie pomoc w postaci odpowiedniej księgowej. Co jeszcze winnam wiedzieć?