Jak zacząć swój biznes internetowy?

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: powder »

U mnie biznes internetowy został założony później - najpierw zadbałam o to by mieć gotową stronę internetową, na której po prostu będzie trzeba dodać później asortyment i możliwość dokonania płatności oraz wystawienia opinii po otrzymaniu zamówienia. W przypadku sklepów internetowych powinniście zwrócić uwagę na to czy macie stabilny hosting. Ja hosting mam od mhw/pl/hosting i naprawdę polecam - panel administracyjny jest intuicyjny, nie ma żadnych zacięć i strony się szybko wczytują.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: mirka00 »

W sumie nie mam na to jednej recepty, bo jak u jednego to się uda, to u innego z kolei coś innego i dlatego podpowiedzieć mogę tylko tyle, żebyście sami poradzili sobie z problemami, albo wzięli jakiegoś doradcę. Jedynym pomysłem dla mnie będzie taki netselekt/pl/ sklep z wyposażeniem firmowym.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: patriss »

Ja to zaczęłam od magazynu i małego biura, popłaciłam podatki od nieruchomości i wydaje mi się, że to będzie dla nas naprawdę odpowiednie, by tak zacząć. Nie mogę w końcu sprzedawać, skoro się na tym nie znam i to jednak jest dla mnie kluczowe. Miejsce trzeba mieć.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: arabica »

Kto, co woli... Każdy ma inny pomysł na siebie i biznes. Ja pomagam przykładowo mojemu mężowi, który prowadzi gospodarstwo rolne. Teraz właśnie poszukuję dla niego dobry, rzetelny skup bydła małopolskie , ponieważ mamy na wydanie zwierzęta rolne. Może polecicie mi jaką sprawdzoną firmę.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: djonka »

Ja znalazłam ostatnio coś genialnego, a dokładniej symulator prowadzenia firmy Można poprzez grę nauczyć się jak to wszystko działa i zdobyć pierwsze doświadczenie!

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: minella »

Myślę że warto zacząć swój biznes od zapewnienia szybkiego internetu i możliwości korzystania z Data Center bo przecież teraz pracownicy zdalni to norma i na pewno będzie takie rozwiązanie bardzo potrzebne w firmie

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: lunko »

Jak zaczynacie biznesy to ważna jest też reklama, warto promować się, tak aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Tutaj bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/kim-jest-ambasador-marki-i-jaka-jest-jego-rola macie opisane jak wygląda ambasador marki, coś teraz popularnego.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: kasiunia »

Może zainteresujesz się tym tematem? - planowanie finansów osobistych.Każda osoba powinna zainteresować się tym tematem , bo planowanie w w finansach to nie tylko domena przedsiębiorców. Każdy kto prowadzi najmniejsze gospodarstwo domowe musi znać podstawowe prawa związane z finansami osobistymi - to ważne dla domowego budżetu.