Jak zacząć swój biznes internetowy?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: Tobi74 »

Cześć, tak jak w temacie. Czy ktoś z was wie może, w jaki sposób rozpocząć swój własny biznes internetowy? Ostatnio bardzo zaciekawił mnie ten ten temat i szukam czegoś naprawdę przydatnego. Dużo dobrego w internecie czytałem na temat tej stronki https://jaki-biznes.pl/jak-zaczac-biznes-internetowy/ . Co o niej myślicie? Z tego co widzę to znajduje się na niej sporo przydatnych informacji.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: tamara »

Polecam również rzucić okiem na to, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: eco-expert.eu/ . W niektórych branżach przy otwieraniu własnej firmy mogą okazać się one wręcz niezbędne.

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: lunko »

Dla biznesu internetowego ważna jest też reklama, nie tylko taka w sieci ale też tradycyjna. Ulotki reklamowe i plakaty dobrej jakości zamówisz tutaj chroma/pl/pl w tej drukarni internetowej, szybko realizują zamówienia i są w tym w pełni profesjonalni.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: akacja56 »

Tak naprawdę biznesów jest sporo na naszym rynku i każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie do prowadzenia. Zwrócić warto jednak na atuty zakupów i bezpieczeństwo, które warto oferować kupującym. Widziałam ciekawe propozycje na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online , dzięki takiemu systemowi, każdy zakup będzie w pełni bezpieczny i szybki.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: masala »

Jeśli interesują Cię magazyny to zapoznaj się z ofertą firmy 7R: 7rsa/pl/aktualnosci/wezwanie-akcjonariuszy-spolki-do-zlozenia-przez-nich-w-spolce-wszystkich-posiadanych-dokumentow-akcji-spolki . Oni zajmują się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych. Znajdziesz więc w ich ofercie zarówno duże parki logistyczne, jak i magazyny dla mniejszych przedsiębiorstw. Polecam się zainteresować.

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: deborah »

Przede wszystkim zainwestuj w dobrą, skuteczną reklamę która przyciągnie klientów. Mi pomocy udzieliła Agencja marketingowa i nie mam zamiaru kończyć współpracy. Dzięki temu moja firma odnosi sukces.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: Wajkud »

Przede wszystkim odpowiednio się przygotuj. Znajdź rozwiązania konkurencyjne, tanie i solidne. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju druki to na pewno pomoże Ci ta drukarnia https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... gon-rr-14/ . Ja regularnie korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Mogę Ci to polecić.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: deborah »

Przede wszystkim zainwestuj w Tworzenie sklepów Gdańsk tak, aby Twoja strona była zachęcająca dla potencjalnego klienta. Osobiście uważam, że dobra reklama w social media i estetyczny wygląd strony zaprowadzi do sukcesu ;)

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: marysia »

Powiedzcie mi, macie już wybranego dostawcę płatności? Jest to kwestia, nad którą na pewno warto się poważnie zastanowić. Myślę, że przelewy24/pl/do-pobrania#wtyczki będzie tutaj najlepszym wyborem, jeśli jesteście dość wymagającymi klientami.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: dorka4 »

Pamiętajcie, że ważne jest to, aby również posiadać odpowiednią wiedzę do prowadzenia biznesu. Biuro rachunkowe pomaga tylko w ograniczonym zakresie, a w pozostałym trzeba sobie samodzielnie radzić. Poczytajcie sobie koniecznie czym jest biała lista podatników VAT. Taka wiedza się przyda. Należy bowiem wiedzieć, gdzie taka lista się znajduje oraz kiedy i w jaki sposób dokonać takiej weryfikacji.