Jak zacząć swój biznes internetowy?

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: qinga »

Wszystko zależy od tego czym się zajmujecie. Jeśli zamierzacie otworzyć swój sklep odzieżowy to bez wątpienia warto zainteresować się ofertą firmy sklep.moremannequins/pl/. Znajdziecie u nich nie tylko solidnie wykonane manekiny ale też niezbędne do ekspozycji towaru stoły czy regały. Można tu liczyć na profesjonalne doradztwo i sprawną realizację zamówień.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: marysia »

Przede wszystkim od zaprojektowania strony internetowej. Tę kwestię najlepiej zlecić zewnętrznej i profesjonalnej firmie. Ja korzystałam z usług artlime/com/pl i naprawdę jestem bardzo zadowolona, z tego co stworzyli. Polecam ci zajrzeć na ich stronę i zapoznać sie zofertą, która jest bardzo obszerna.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: mirka00 »

Wcale mega dużo rzeczy nie trzeba, ale można popróbować. Moim zdaniem na przykład taka bif24/pl/biznes/jak-firma-z-gubina-odnosi-sukcesy-za-granica/ firma miała świetny pomysł. Kowalstwo artystyczne czy ogrodzenia kute nie są aż tak popularne. Mogli się przebić, a skierowanie się za granicę dla nich to była idealna szansa.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: lunko »

Przede wszystkim, stwórz zachęcającą stronę, z której potencjalni klienci dowiedzą się o Twojej firmie, o Twoich osiągnięciach i poznają Twoją ofertę. Zadbaj też o widoczność tej strony na przeglądarce. Gdyby były z tym jakieś problemy, zajrzyj tutaj gdzie jest dobry artykuł na ten temat.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: karamba »

Pamiętajcie się nie zniechęcać, bo jednak początki są trudne. Na pewno, czy zaczynacie, czy już jesteście jakiś czas w sieci, będzie Wam potrzebna odpowiednia rachunkowość. Uczulam, pamiętajcie o tym, by jednak nie popaść w poważne kłopoty, czy długi. Na pewno księgowa z Wrocławia się Wam nada.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: armonia »

Na pewno jest potrzebna gotówka żeby cokolwiek zrobić. Wiele przedsiębiorców bierze kredyty firmowe, z tym że nie zawsze biznes wypala i pojawia się problem. Choć na szczęście dostępna jest konsolidacja kredytów firmowych Poznań to zawsze ratuje sytuację

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: powder »

Zależy jaki biznes macie na myśli, ja osobiście od roku prowadzę sklep z zabawkami i naprawdę dobrze przędzie. Niedawno na stronie packfully/pl/obsluga-sklepow-internetowych/ zainteresowałam się tematem usługi fulfilment i ciekawi mnie możliwość zlecenia zewnętrznej firmie części wysyłki zamówień do klientów. W zasadzie mam pracownika, ale często nie obrabiamy się z wysyłką i niejednokrotnie mieliśmy skargi na długi czas realizacji zamówienia. Czy według Was będzie to dobry ruch?

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: dorka4 »

Jeśli będziecie chcieli taki biznes rozwinąć, a tym samym poszukać kadry zarządzającej, to myślę, że na spokojnie zerknąć sobie tutaj hrk/pl/pl/dla-klienta/executive-search . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Przede wszystkim ważne jest to, aby postawić na sprawdzone i praktyczne rozwiązania.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: minella »

Nie da się rozwinąć biznesu internetowego bez dobrego internetu a więc tu inea dla firm powinna się sprawdzić, słyszałam że mają ofertę dla każdego, można ją indywidualnie dopasować do swojej firmy

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Jak zacząć swój biznes internetowy?

Post autor: rusinka »

Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinnaś zgłosić do solv/pl/oferta/sklepy-internetowe/prestashop/ w celu pomocy utworzenia całego sklepu co też przecież wymaga pracy. Ale na szczęście są od tego ludzie którzy wykonają to bez problemu.