rozwiązania dla przemysłu

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

rozwiązania dla przemysłu

Post autor: sprytna »

Znacie firmy które mają profesjonalne rozwiązania dla przemysłu. Np zajmują sie usługami związanymi z metaloplastyką.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: łobuziak »

Sprawdż sobie ta ofertę tu https://rapidfire.pl/ Ta firma ma w ofercie maszyny CNC (lasery, przcinaki) oprogramowanie oraz części do automatyzacji procesów cięcia plazmą. Jesst możliwość skorzyystania z wzięcia produktów w komis. Popatrz w zakładki, a poznasz więcej szczegółów.

Bonia
Posty: 544
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: Bonia »

Polecam rodos program kosztorysowy dla dużych i małych firm. Sprawdzona i skuteczna rzecz.

Bonia
Posty: 544
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: Bonia »

Zwróćcie, jak Bbrdzo dobrze wykonane, odpowiednie do warsztatów samochodówychstoły warsztatowe z imadłem. Te stoły warsztatowe producentpoleca nie tylko profesjonalistom, ale też garażowym czarodziejom.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: marysia »

Wszystko wszystkim, ale w każdym biznesie zdarzyć się mogą problemy, na przykład z dłużnikami. Warto wtedy podjąć odpowiednie kroki, a najlepszym z nich będzie podjęcie współpracy z firmą windykacyjną. Powiem wam, że co jak co, ale aforti collections jest bardzo skuteczna w swoich działaniach.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: rusinka »

marysia pisze:
wt wrz 19, 2023 8:06 am
Wszystko wszystkim, ale w każdym biznesie zdarzyć się mogą problemy, na przykład z dłużnikami. Warto wtedy podjąć odpowiednie kroki, a najlepszym z nich będzie podjęcie współpracy z firmą windykacyjną. Powiem wam, że co jak co, ale aforti collections jest bardzo skuteczna w swoich działaniach.
Dobrze wiedzieć, bo u nas też niestety pojawia się coraz więcej takich klientów. Ale skoro polecasz tych ludzi od windykacji to już zapisuję dane :)

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: arabica »

Skoro prowadzicie firmę produkcyjną/ przemysłową - to według mnie warto tutaj zastanowić się nad tym jakie Oprogramowanie MES firmy nexelem.com . Słyszałam, że jest funkcjonalne i daje wiele możliwości od kontrolowania produkcji, po monitorowanie wydajności pracowników i dostęp do danych archiwalnych.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: rozwiązania dla przemysłu

Post autor: lunko »

Jestem zdania, że w przemyśle świetnym rozwiązaniem jest sprawdzenie takiej opcji, jak system BMS, który służy do tego, aby zarządzać budynkiem. Stawiać można na rozmaite rozwiązania, o czym przekonacie się sprawdzając ofertę https://smartforindustry.com/zarzadzanie-budynkiem-bms/ . Firma zajmuje się takimi systemami, stosując się do nowoczesnych opcji.