Gadżety reklamowe

Bonia
Posty: 521
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Gadżety reklamowe

Post autor: Bonia »

Polecam, bo to wyjątkowa agencja kreatywna zielona góra, która ma bardzo duży wybór ekstra fajnych gadżetów reklamowych. Zamawialiśmy u nich tradycyjne smycze reklamowe zielona góra. Super jakoś, nadruk bardzo dobrze się trzyma, naprawdę dobra oferta.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: karamba »

U mnie na przykład ciekawą sprawą będzie na przykład budowanie odpowiedzi w kwestii zmian w biznesie. Wiem również, że też można śmiało potwierdzić, że po prostu to co widzimy, mocno na nas wpływa. I dlatego jak wpływa reklama na nas - to mnie interesuje. Zrobimy burzę mózgów?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: sprytna »

Jeśli szukacie dużego wyboru gadżetów reklamowych to zobaczcie tu https://capira.pl/product-category/pape ... alendarze/ Macie duży wybór różnych propozycji. Różne kalendarze, pudełeczka z husteczkami. Te produkty można ozdobić geafiką która będzie reklamą odpowiednia dla naszej firmy.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: lunko »

Jestem zdania, że takie gadżety są naprawdę przydatne, ale jedynie wtedy kiedy firma jest już w miarę rozpoznawalna. Właśnie dlatego warto zdecydować się na identyfikację wizualną, która pomoże złapać z klientem kontakt emocjonalny. Pod adresem: https://goodproject.pl/identyfikacja-wizualna/ udało mi się znaleźć ofertę od doświadczonej firmy Good Project.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: kasiunia »

Reklamę można prowadzić w różny sposób. W końcu mamy XXI wiek więc i sposoby prowadzenia reklamy mogą i muszą stać się bardziej nowoczesne. Taką właśnie reklamę zapewniają panele lcd oraz specjalne oprogramowanie digital signage .W tych monitorach można dowolnie prezentować reklamy, które uznajemy za słuszne oraz można je dowolnie kształtować i zmieniać , nawet w ciągu dnia.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: djonka »

Sporo firm nadal skutecznie wykorzystuje gadżety reklamowe z nadrukiem - wydaje mi sie, ze to dosc efektywna forma reklamy i budowania wizerunku