Marketing online

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Marketing online

Post autor: rooty »

Cześć! Od dłuższego czasu szukam przydatnych informacji na temat marketingu online. Znacie się na tym i możecie polecić jakiś ciekawy tekst o tym? Rozmawiałem wczoraj z moim bratem na ten temat i polecił mi ten artykuł https://www.naszwodzislaw.com/site/art/ ... -narzedzi- . Co o nim sądzicie? Faktycznie warto skorzystać z tych informacji?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Marketing online

Post autor: pogoda »

Przydatne nie tylko w poszukiwaniu ale i później w obsłudze jest itnes/pl/notebooki-microsoft-surface-pro/laptop-microsoft-surface-pro-lte-gwp-00004-i5-7300u-12-3-2736x1824-mt-ram-8gb-ssd-256gb-lte-srebrny-windows-10-pro-1-rok-dtd.html . Na którym bez problemu w każdym momencie możesz sprawdzić nie tylko swoje ogłoszenia ale i na nie klientom odpowiedzieć. Co jest ważne by szybko i sprawnie móc odpowiedzieć i zastukać klienta.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Marketing online

Post autor: Zafira »

Możesz przeczytać sporo ciekawych rzeczy na stronie, którą prowadzi ta agencja marketingowa dobrymarketing/com/ . Mają naprawdę wiele do zaoferowania. Szukając dobrych rozwiązań reklamowych trafiłam na ten adres i chciałabym rozpocząć z nimi współpracę. Dla mnie najważniejsze są skuteczne strategie, dzięki którym moja marka będzie bardziej widoczna w internecie. Liczę, że mi w tym pomogą.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Marketing online

Post autor: Paulina »

A czy słyszeliście o czymś takim jak marketing konwersacyjny? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej advist/pl/marketing-konwersacyjny/, z którego dowiecie się, na czym tak dokładniej taki marketing polega ;)

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Marketing online

Post autor: akacja56 »

Marketing jest tematem bardzo szerokim i warto pomyśleć o rozszerzeniu wiedzy. Poczytać o nim można dużo na adnext/pl/blog/grywalizacja/ . Grywalizacja też jest przydatna tak naprawdę w biznesie i nie tylko.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Marketing online

Post autor: poranek »

W dzisiejszych czasach to bardzo dużo można już załatwić dzięki internetowi. Więc nie ma co się dziwić, że nawet decydujemy się na taki rodzaj reklamy. Ale mimo to zastanawiam się także nad jakimś bardziej tradycyjnym rozwiązaniem. I tak też udało mi się trafić na tę stronę artigraf/pl/oferta/slodycze-reklamowe/slodycze-na-wybory na której to znalazłam bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o gadżety reklamowe.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Marketing online

Post autor: Arkadiusz1 »

Pytanie tylko, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że biznes się zmienia, więc powinniście wziać to pod uwagę. Na pewno dobrym wyborem byłoby skorzystanie z takich możliwości jak chociażby cstore/pl/sklep-dropshipping W ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej wykorzystać potencjał, który dzisiaj stwarza rynek internetowy.
Tekst sponsorowany

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Marketing online

Post autor: Drzazga »

Co by nie wymyślać dla promowania biznesu, to podstawą jest strona internetowa dobrze wypozycjonowana. Ciekawa dla potencjalnych klientów treść i obecność na wysokich pozycjach w wyszukiwarce to dziś elementarz. Dopiero gdy to już masz warto zadbać o dodatkowe działania. Ponieważ większość ludzi już wie, że tak jest to rośnie konkurencja. Trzeba zlecić pozycjonowanie specjalistom np. hellomarketing/pl/

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Marketing online

Post autor: Drzazga »

Co by nie wymyślać dla promowania biznesu, to podstawą jest strona internetowa dobrze wypozycjonowana. Ciekawa dla potencjalnych klientów treść i obecność na wysokich pozycjach w wyszukiwarce to dziś elementarz. Dopiero gdy to już masz warto zadbać o dodatkowe działania. Ponieważ większość ludzi już wie, że tak jest to rośnie konkurencja. Trzeba zlecić pozycjonowanie specjalistom np. hellomarketing/pl/

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Marketing online

Post autor: dorka4 »

A może e-mailing? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Tutaj infobrokering/com/pl/e-mailing sobie koniecznie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że przede wszystkim warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można naprawdę wiele zarobić.