klimatyzacja szkolenie

Bonia
Posty: 521
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

klimatyzacja szkolenie

Post autor: Bonia »

Szkolenia klimatyzacja prowadzone są w naszym laboratorium. Składają się z części teoretycznej i praktycznej. https://klimatyzacja.a-cademy.pl/
Program zajęć praktycznych podczas kursu montażu klimatyzacji został opracowany tak, aby każda osoba nie mająca styczności z branżą klimatyzacyjną bądź chłodniczą, opanowała cały proces montażu klimatyzacji od A do Z. Po opuszczeniu naszego ośrodka będziesz w stanie samodzielnie zamontować klimatyzator typu SPLIT.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: klimatyzacja szkolenie

Post autor: patriss »

W sumie ja sama nie wiem, jak to ma wyglądać, ale jak już, to jestem pewna, że ważny jest centralny rejestr beneficjentów rzeczywistych jak zgłosić i co z tym dalej. Mam nadzieję, że w Cridotece dowiem się tego i nie będę musiała niczego specjalnie zmieniać. Mam nadzieję, że uda mi się to jakoś ogarnąć. Co wy na to ?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: klimatyzacja szkolenie

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście jest tak ,że wykonanie niektórych prac jest mozliwe tylko w przypadku posiadania certyfikowanych uprawnień . Najczęściej są to uprawnienia sepowskie ,które w zależności od ich rodzaju pozwalają na certyfikowane działania w dziedzinie elektryki, energetyki czy gazownictwie. Posiadanie więc takich uprawnień otwiera nam drzwi do realizacji wielu intratnych zleceń.