marketing internetowy

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: marketing internetowy

Post autor: kasjuszka »

Takie dzialania marketingowe to podstawa istnienia jakiegokolwiek biznesu, warto o tym pamietac. My zdecydowalismy sie na kampanie wizerunkowa, wszystko nam ogarnela agencja marketingowa marketingprewencyjny/pl/ od a do z, maja swietne wyczucie, potrafia odpowiednio umiejscowic dzialania reklamowe tak, aby trafic do jak najszerszego grona odbiorców

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: armonia »

wydaje mi się, że warto inwestować w reklamowanie się w social mediach, jest to teraz bardzo popularna metoda zdobywania klientów. oczywiście, aby była skuteczna trzeba wiedzieć co wpływa na zasięgi i o tym można poczytać w poniższym artykule intbau.eu/wplywa-zasiegi-instagramie/

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: mirka00 »

W zasadzie to ja mam sporo do powiedzenia w tym temacie. Na pewno mogę poradzić, żebyście założyli z firmą Tekstokracja odpowiedni blog firmowy . Rzeczowe porady bardzo często klientów przytrzymują, czasem pomagają im skorzystać z oferty. Jestem pewna, że wy również na to będziecie patrzeć przychylnym okiem.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: karamba »

W dużej mierze mam sporo o tym do powiedzenia, bo kiedyś w tym pracowałam, ale jednak dla mnie to będzie mało skuteczne. Wolę na przykład dom produkcyjny Kraków , bo wydaje mi się, że to jest sensowne. Odpowiedni film należy jednak zrobić, bo to jest mocno jednak pomocne. I na pewno da nam spore zasięgi.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: lola »

Prowadzicie marjketing na YT? Tutaj inspiracjemarketingowe/pl/10-powodow-dla-ktorych-warto-prowadzic-marketing-na-youtube/ wyczytałam, ze warto i coraz więcej firm tak robi. Ktoś z was tez już postawił na tego typu reklamę? Właśnie się nad nią zastanawiam

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: Olina »

Marketing internetowy to doskonała sprawa i nie wyobrażam sobie funkcjonowania firmy bez takiego działania. Słyszałam dużo o agencji Nakatomi, która oferuje usługi właśnie w tym zakresie. Podobno są niezastąpieni. Robili wiele różnych projektów dla poważnych liderów prywatnej opieki zdrowotnej.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: marketing internetowy

Post autor: marysia »

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak rozpocząć kampanię email marketingową dla swojego salonu fryzjerskiego, to koniecznie zajrzyj na: http://cpia.pl/poradnik-fryzjerski/lvsq ... lonie.html Stąd dowiesz się wszystkiego, co ważne.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: marketing internetowy

Post autor: lunko »

Myślę, że dla marketingu bardzo ważne jest zdobywanie popularności firmy na social mediach. Pamiętajcie, że z tym zawsze jakoś można sobie pomóc. Przykładowo na stronie https://instalajki.pl/produkt/lajki-na-fb/ kupić można lajki na facebook. Często podbicie postów sprawia, że Wasza obecność na Facebooku jest mocno zaznaczona i przyciąga to uwagę klientów.